Enza Home Tv Ünitesi Fiyatları 2020

Aradığınız tv ünitesini henüz bulamadınız mı ? Hem duruşuyla odama görsel bir estetik katacak, hem de fonksiyonel özellikleri ile hayatımı kolaylaştıracak bir tv sehpası arıyorum. İster stili ile yaşam alanınıza, estetik katacak, ister işlevsel özelliği ile mekanda gizli bir depolama alanı oluşturabileceğiniz birbirinden farklı tv sehpalarını Enza Home ‘da bulabilirsiniz.

Yeni sezon Enza Home tv ünitesi modelleri arasından seçim yaparak, yaşam alanınızda istediğiniz o dizaynı zarif bir şekilde oluşturabilirsiniz.

Yaşam alanlarınızın ve hayatınızın vazgeçilmez bir parçası olan televizyonlarınızı tamamlayan ve aynı şekilde bütçenize hitap edecek mâkul bir şekilde dizayn edilen Enza Home tv ünitesi modelleri ve fiyatlarını sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Şık, Yalın ve Fonksiyonel

enza home sona tv ünitesi fiyatı

Açık ceviz ve mekanik kahverengi kombinasyonunu seriye özel kulp tasarımlar ile tamamlayan bu tv ünitesi kendine has modern çizgisi ile göz estetiğine hitap eden zarafetiyle daha ilk andan itibaren dikkatleri üzerinde toparlamayı başarıyor. Sona tv ünitesi, iki farklı ölçüye sahip tv sehpası alternatifin yanı sıra açık raf ve ekstra depolama alanı sunarak tasarımın fonksiyonel modüllerini zenginleştirmekte. Şimdi işin bütçe bölümüne gelecek olursak, bu televizyon ünitesi şuan için 893 TL’den başlayan fiyatlara satışa sunulmaktadır.

Doğallığın İzinden Modern Dokunuşlar

enza home raum tv ünitesi fiyatı

Ahşabın doğal estetiğini etkileyici bir güzelliğe sahip olan Raum tv ünitesi , yuvarlak form geçişleriyle akıcı aynı zamanda modern bir çizgi ortaya bırakmaktadır. Bu tv ünitesinin bazalı ve ayaklı olmak üzere iki farklı ölçü ve forma sahip tv sehpası alternatifi bulunmaktadır. Bunun yanı sıra kitaplık, üst dolap ve vitrin olmak üzere özel modül alternatifleri de mevcuttur. İhtiyacınız doğrultusunda kendi tv ünitenizi kendiniz oluşturabilirsiniz. Bu ürünün fiyatı ise , 917 TL ‘den başlıyor.

Zamanı Unutturan Tasarım

enza home elegante tv ünitesi fiyatı

Yeni bir ev, yeni bir başlangıçlar yapmak yada şuan için mevcut mekanınızın enerjisini yükseltmek için yeni bir tv ünitesi veya tv sehpası arayışı içindeyseniz, hemen gözlerinizi, Elegante tv ünitesine çevirmenizi istiyoruz. Daha ilk bakışta imrenecek estetiği ve benzersiz tasarımı ile sizler mest edecek. Bu üründe tercih edilen prusya mavisi rengi, özel tasarım kulpları ve çok amaçlı kullanım imkanı ile yaşam alanınızda zaman kavramını sizlere unutturacak. Gelelim, işin maddi kısmına. Bu ürünün fiyatı 3.551 TL’den başlamakta.

Bir yanıt yazın