Enza Home Halılarını Görmelisiniz !

Evinizin çizgisine elegan bir yorum ekleyen Enza Home, bugünlerde evinize sıcaklık katacak halı modelleriyle de gönlünüzü feth etmeye geliyor. Henüz Enza Home yeni sezon halı modellerini görme fırsatını bulamadıysanız, ayağınıza kadar gelen bu fırsatı değerlendirmenin tam zamanı !

Enza Home, kendine özgü üstün kalitesini bir kez daha konuşturup, özel tasarımlar ile oluşturmuş olduğu halı koleksiyonu ile bir taraftan evinizin zemine sıcaklık katarken, bir taraftan da gelen misafirlerinizi büyüleyecek.

Biraz sonra görsellerini paylaşacağımız ürünleri gördüğünüzde model ve renk seçimlerine hayran kalacaksınız. Uzun süre gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz, canlı aynı zamanda solmayan renklere sahip, HD baskılı, istediğiniz doğallıktaki renkleri tercih edebileceğiniz viskon halı modellerinden tutunda , doğal yün ile üretilmiş yün el dokuma halılara , bunların yanı sıra ipeksi bir doku sunan pamuk baskılı tasarımlara kadar geniş bir ürün yelpazesine sahip.

Evinize sıcak bir dokunuş yapacak olan yeni sezon halılardan bazılarını beğeninize sunuyoruz.

Otantik Desenlerdeki Şıklık

enza home ornella halı

Otantik ve şık desenleri ile yaşam alanınızın dekorasyonuna sıra dışı bir zarafet katmak isteyenler için Ornella Halı Serisi . Bünyesinde bulundurduğu otantik desenleri dingin renk harmonisi ile tamamlayarak evinizin çizgisine zarafet katıyor.

Soyut Desenlerin Harmonisi

enza home liberta halı

Çağdaş tasarımları, üstün kaliteli dokumaları ve yalın renk seçenekleri ile Liberta halı, evinizin tamamlayıcısı olacak. Halının genel özellikleri arasında şunları sayabiliriz. 10 mm hav yüksekliğine sahip, kaliteli dokumasını gri ve lacivert renk kombinasyonu ile buluşturan bu halı serisi, soyut desen harmonisi ile ilgili bakışları üzerinde toplamayı başarıyor.

Çağdaş ve Yalın Renk Harmonisi

enza home bled halı

Evinizin çizgisinde çağdaş yansımalar var ise bu yansımaları zarif bir şekilde tamamlayacak olan Bled halı serisi tam sizlik ! Çağdaş çizgiyi yalın renkler ile buluşturup, zarif bir görselliği evinize yansıtmaya aday olan bu halı, değişik dekorasyon çizgileriyle de zarif bir şekilde ahenk sağlayabiliyor.

Modern Bir Dokunuş

enza home santana halı

Modern tasarımı ile evinizin odalarına şık bir dokunuş yapmaya hazırlanan Santana halı serisi eklektik ve özgün bir dekorasyon kurgulamak isteyenler içinde oldukça zarif bir tercih olacaktır.

Bir yanıt yazın