Enza Home 2021 Köşe Koltuk Takımları ve Fiyatları

İster evlilik hazırlığı içinde olun, isterseniz de köşe takımınızı yenileme arifesinde olun, Enza Home köşe takımları ve fiyatlarını görmeden son kararınızı vermeyin, deriz.

Sezonun modasını evinizin salonuna ve oturma odasında yansıtacak köşe takımları ile hayalini kurduğunuz kullanışlı mekanları istediğiniz gibi kurgulayıp, yaşam alanlarınıza modern dokunuşlar yaparak modern ve dinamik bir atmosfer oluşturabilirsiniz. Birbirinden farklı renk, desen, model ve ölçülere sahip Enza Home köşe takımları arasında zevkinize ve çizginize hitap eden ürünleri sizlere sunuyor.

Hazır yakın bir zamanda köşe takımınızı yenilemeyi düşünüyor ve buraya kadar gelmişken hemen yeni sezon ürünlerine ve fiyatlara bir göz atalım.

Detaylarda Yükselen Konfor

enza home köşe takımı giorno

Ürün gamına yeni eklenen yalın duruşu ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Giorno köşe takımı. Dolgun ve yumuşak oturum yapısı modern çizgiler ile bu üründe birleşiyor. Değişik renk alternatiflerine sahip keten dokulu kumaşı ile özel metal ayak formu ile çağdaş ve şehirli tarzı odanıza yansıtıyor. Giorno Köşe Takımı Fiyatı : 8.495 TL.

Aradığınız Her Şey Bu Köşede

enza home köşe takımı merlin

Oturma odanızda sıcacık huzur dolu bir köşe oluşturmanıza zemin oluşturacak Merlin Köşe Takımı . Odanızın fiziksel özelliğine göre hem sağ hem de sol köşede rahatlıkla kullanıp, mekanınızı daha kullanışlı hale getirebilirsiniz. Bu ürünün albesini artıran özellikler arasında minder ve kol yapısında tercih edilen sıradışı dikişler, yüksek konforlu oturum ve farklı desenlere sahip kırlentler. Merlin Köşe Takımı Fiyatı : 4.565 TL.

Konfor ve İşlevselliğin Buluştuğu Nokta

enza home köşe takımı martha

Ev dizaynında tercihiniz yalın ve şıklıktan yana ise, Marta Köşe Takımı, aradığınız yalınlığı ve şıklığı evinizin çizgisine yansıtıyor. Modern dizaynı fonksiyonel yaklaşım ile sunan bu köşe takımı , özel dikiş ve kumaş uygulamaları ile göz alıcı estetiği ile tamamlıyor. Martha Köşe Takımı Fiyatı : 3.695 TL

Bir yanıt yazın