En Çok Tercih Edilen Ev Süsleri

Bazen küçük dokunuşlar bulunduğumuz ortamın ambiyansını değiştirmeye yeterli olabiliyor. Özellikle yaşadığımız alanlara dokunuş yapan ev süsleri gibi. Kimi zaman bu ev süslerini dışarıdan alabileceğimiz gibi, kimi zaman hayal gücümüzü el yeteneğimize yansıtarak, kendi ev süsümüzü kendimiz yapabiliriz.

Bizlerde yaşadığımız mekanlarının atmosferini değiştirecek en çok tercih edilen ev süslerinden yola çıkarak küçük bir liste hazırladık. Dilerseniz sizlerde bu listeden yararlanarak, evinizin atmosferini değiştirebilir veyahut, yakın bir arkadaşınıza ev hediyesi olarak götürebilirsiniz. Tabi öneri bizden, seçim sizden.

Kapı Önü Süsleri

Dekorasyon alanındaki çizgimiz kimi zaman kapı önü için seçtiğimiz paspaslardan, kimi zaman kapıya açtığımız kapı süsünden kendini belli eder.

Metal Ev Süsleri

metal duvar aksesuarları

Şimdilerde farklı formantlarda dizayn edilmiş metal ev eşyaları evin bir köşesinde kendini göstermekte. Metal bazen bir mumluğa hayat vererek, yemek masalarında kendine yer buluyor. Bazen değişik metal heykeller olarak karşımıza çıkıp, odamızın görselliklerini artırıyorlar.

Minderler

ev dekorasyon ürünleri dekoratif minder modelleri

Zamansız iç mekanların değişmeyen süsleri minderler. Kimi zamanda bir köşe takımının üzerinde, kimi zamanda zeminde dekoratif bir unsur olarak yer alabiliyorlar. Kimi zaman ev aksesuarları satan yerlerden evlerimize transfer oluyorlar. Kimi zaman ise el becerimizin hünerini evimize yansıtıyorlar.

Kış Aylarının Romantik Dokunuşu

Evet, sizlerin de tahmin ettiği gibi battaniyelerden bahsediyoruz. İster örme battaniyeler olsun, ister tüylü battaniyeler olsun, isterse de farklı materyallerden kullanılarak yapılmış şişli escort battaniyeler olsun, her birinin kendine özgü romantik bir duruşu var.

Duvarlar Boş Kalmasın

duvar için dekoratif tabaklar

Evimizin duvarlarını süslerken birçok farklı ürünlerden yararlanırız. Bu ürünlerin arasında da tabaklar farklı bir yer kaplar. Boş duvarları odak noktasına çevirmek için duvar tabaklarından yararlanabilirsiniz. Mesela gittiniz yerlerden aldığınız oranın dokunuşu, tarihini yansıtan dekoratif tabaklara, duvarlarınıza farklı bir yorum katmak için oldukça ideal.

Konsol Önü Süsler

dekoratif salon aksesuarları

Salonların vazgeçilmeyen mobilya parçalarından biri olan konsollara biraz daha estetik katmak adına konsol önü dekoratif süsler oldukça popüler. Salonun çizgisine göre kimi zaman gümüş, kimi zaman kristal, kimi zaman metal, kimi zaman bambaşka formlarara sahip bu süsler, hem konsolun daha zarif bir görünüme kavuşmasını sağlıyor. Hem de salonu daha zengin göstermeye yardımcı oluyor.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. dekoratif salon aksesuarları En Çok Tercih Edilen Ev Süsleri için yorumda bulun

    En Çok Tercih Edilen Ev Süsleri için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak En Çok Tercih Edilen Ev Süsleri için ilk yorumu yapabilirsin.