in

El Sürmeden Banyo Tuvalet Temizliği

vitra banyo tasarımları

Banyo ve tuvalet temizliğinde son nokta ! Şimdi sizlere banyo ve tuvaletinizi el sürmeden temizleyebileceğinizi söylesek, ne dersiniz ? Nasıl olacak o iş dediğinizi duyar gibiyiz. Hemen son gelişmeleri sizlerle paylaşalım.

Şimdilerde banyo ve tuvalete dokunmadan kendi temizliğini kendisi yapan ürünler hijyen konusunda fark yaratmaya devam ediyor. Biliyorsunuz tüm dünyanın sağlığını olumsuz yönde etkileyen virüs nedeniyle hijyen konusunu gündemimizden düşmemeye başladı. Özellikle banyo ve tuvaletler , vücudumuzun zararlı organizmalarına karşı direkt temasa açık olan mekanlar arasında yer almakta. Bu nedenle bu mekanların temizliği ve hijyeni daha fazla önem kazanmaya başladı.

Vitra‘nın ülkemizde en büyük münhasır bayisi olan Evdema mağazalarında bulunan Metropole Autoclean lavabo ve V- Care akıllı klozet tuvalet, banyo temizliğinin ve hijyeni bir üst seviyeye taşımış durumda.

Otomatik Temizlenebilen Lavabo

metropole autoclean lavabo vitra

Kendi kendini temizleme özelliğine sahip kolay ve konforlu temizleme özelliğine sahip Metropole Autoclean lavabo, sağlıklı evler için banyo hijyeni sağlamakta. Bu lavabonun altında yer alan 1 lt haznesine deterjan istediğiniz zaman veya her kullanımdan sonra suya karıştırarak el değmeden temizlik imkanı sağlıyor. İster sensörlü ister manulen kontrol edilebilen seçenekleri sunan bu lavabo, her kullanımda yaklaşık 1 lt suyun içerisine 5 ml . deterjan bırakmak yeterli oluyor. Bir taraftan banyonuza temizliğin ferah kokusunu yayarken, bir taraftan da lavabonun içerisinde oluşan gizli su çıkışı, kirin birikmesini engelleyip ekstra hijyen sağlamakta.

Akıllı Klozet ile Dokunmadan Kullanım

akıllı klozet vitra

El değmeden kişisel temizlik imkanı sunan V- Care akıllı klozet sizlere üst düzey hijyen sunmakta. Bu akıllı klozet uzaktan kumanda ile kullanabilme özelliğine sahip olup, klozet kapağına dokunmadan indirip kaldırmayı sağlayıp bakteriler ile teması önlemekte. Ürünün bir parçası olan paslanmaz çelik taharet ucu her kullanımdan önce ve sonra otomatik bir şekilde kendini temizleme özelliğine sahiptir. Diğer klozetler ile karşılaştığımızda zararlı bakteri ve mikroorganizmaların oluşabileceği kanal yada deliklere yer vermeyen özel tasarımlar sayesinde % 95 daha hijyen sağlamaktadır. V – Care akıllı klozetin diğer bir özelliği ise kişiye özel ayarlanabilir olmasıdır. Kadınların ihtiyaçlarına özel olarak dizayn edilmiş ön yıkamayı daha düşük su tazyiki ile gerçekleştirmektedir.

Written by admin

Bir cevap yazın

GIPHY App Key not set. Please check settings

yeni bahçe masa sandalye takımı siesta

Yazlık Bahçe Dekorasyon Fikirleri

Dekorasyonda Ayna Kullanımı