İç Tasarımlarda Mermer Şıklığı

Yaşam alanlarımızı elegan bir görünüme kavuşturan malzemelerinden biri mermerdir. Bir zamanlara evimizin çizgisine lüks bir görünüm katan mermerler, bir süreliğine ortalıkta yoktu. Şimdilerde yenilenen yüzü ile evimizin çizgisine estetik katmaya, lüks bir görünüme kavuşturmaya kaldığı yerden devam ediyor.

İç dizayna hızlı bir giriş yapan mermer uygulamalarına baktığımızda çağımızın estetik anlayışına hitap eden çağdaş çizgiye daha farklı bir yorum kattığını görmekteyiz. Şuan için mevcut olan yaşam alanınızın çizgisine yeni bir yorum katıp, daha görsel estetiğin ön planda olduğu , yaşam alanızı daha zengin ve lüks gösterecek bir uygulama arayışı içindeyseniz iç mekanlarınızın farklı alanlarına mermer uygulaması düşünebilirsiniz. Bu konuda sizlere ilham vermesi açısından örneklerimizi inceleyebilirsiniz.

Duvarlarda Mermer Estetiği

mermer banyo duvar kaplama modelleri

Yaşam alanlarına farklı bir yorum katmak isteyenler duvar dekorasyonu için mermer duvar kaplamalarını tercih etmeye başladı. Başta banyo duvarları olmak üzere bu uygulamayı yaşam alanın farklı alanlarında görmekte mümkün. Antre , yemek odası gibi.

Orta Sehpada Mermer Tercihi

mermer orta sehpa tasarımları

Evinizin çizgisini hem elegan bir görünüme hem de farklı bir yorum katmak isteyenler şimdilerde tercihlerini mermerin estetik kattığı yeni nesil mobilyalardan yana yapıyorlar. Sizde bu uygulamayı yapmak isterseniz ilk adım olarak mermer yüzeyli şık bir orta sehpayı salonunuzun konseptine ekleyebilirsiniz.

Tv Ünitelerinde Mermer Estetiği

Ev dekorasyonun vazgeçilmez unsurları arasında yer alan tv ünitelerinde mermerin sıcaklığı ve estetiği dokunuyor. Oturma odanız yada salonunuzun çizgisine küçük bir dokunuş yaparak görsel estetiğini artırmak isterseniz mermer tv ünitesi modellerine bakabilirsiniz.

Görkemli Bir Mutfak Tezgahı

mermer mutfak tezgahı

Mutfakta fazla vakit geçirenler için atmosferin iç açıcı, ürünlerin kaliteli ve sağlam olması oldukça önemlidir. Özellikle mutfak tezgahının dayanıklı olması, doğal aynı zamanda sağlık bir yapıya sahip olması önemlidir. Sizlerde mutfağınıza görsel bir estetik katmak isterseniz mermer mutfak tezgahı modellerine bakabilirsiniz.

Zarif Zeminler İçin Mermer Karolar

Şöyle bir bulunduğunuz mekanın zemine baktığınız ve zeminin son derece ruhsuz ve cansız bir görünüme sahip olduğunu gördünüz. Bu görünümü değiştirmek için yeni arayışlar içerisindeyseniz hem çağdaş stille hitap eden, hem ekonomik, hem de uygulaması oldukça pratik olan mermer karolar işinizi kolaylaştıracaktır.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?