Duvar Dekorasyonu İçin Yeni Fikirler

Uzun süredir aynı ruha sahip, evinizin iç cephe duvarlarına bakmaktan sıkıldınız mı ? Hazır yeni bir yıla girme arifesindeyken, yeni başlangıçlar yapmaya da karar vermişken, evinizin iç cephe duvarlarına yeni bir ruh, yeni bir enerji katmaya ne dersiniz ? Bu fikrimiz kulağınıza hoş geldiyse, fikrin detayları için, bize eşlik etmeye devam edebilirsiniz. 😉

İster evinizin, ister iş yerlerinizin iç cephe duvarlarını yeni bir görünüme kavuşturacak, mekanlarınızın atmosferini değiştirip, enerjisini yükseltecek olan yeni duvar dekorasyon fikirlerini hemen sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Değişik Bir Brüt Görünüme Ne Dersiniz ?

Uzun süreden beri , yaşam alanlarınızın duvarlarına aynı rengi yada birbirine yakın tonları kullanıyorsanız, artık duvar renginin değişim zamanı gelmiş ve geçiyor demektir. Hemen kolları sıvayıp, göz estetiğimize hitap edecek, ruhumuza iyi gelecek bir görünüm için mekanlarımızın duvarlarına sihirli dokunuşlar yapmaya başlayalım. Nasıl bir dokunuş olacak, diye aklınızdan bazı sorular geçirdiğinizi hisseder gibiyiz. Sizi daha fazla merakta bırakmadan hemen söyleyelim.

brüt beton görünümlü duvar kağıdı

Farklı motiflerin işlenmiş olduğu brüt beton duvarlar bu sezonun favorileri arasında. Brüt beton duvar dekorasyonlarını alıcı bir göz ile incelediğiniz zaman, kendine has asil bir duruşunun olduğunu göreceksiniz.

İç Cephe Duvarlarınızı Yeni Bir Tarz İle Buluşturmaya Hazır Mısınız ?

Değişime ve yeniliğe açıksanız, bu konuda size küçük bir öneride bulunmak isteriz. Son dönemlerde yapmış olduğu başarılı işler imza atan, yakın bir zaman diliminde de Dyo boya için hazırlamış olduğu işler ile dikkatleri üzerinde toplamayı başaran Yağmur Yörük‘ün çalışmalarına göz atabilirsiniz.

farklı duvar dekorasyon fikirleri

Sevgili Yağmur, çalışmalarını oluştururken öncelikle kalemle eskiz çalışması yapıp, ardından mat iç cephe boyası kullanıyor. Projelerine bir göz atın, deriz.

Tüm Gözler Duvarlara Çevrildi

Dekorasyon alanında zevkinizi ve farkınızı konuşturmayı seviyorsanız seramikler ile yada boyalı kiremitler ile yapılmakta olan bu stili çok seveceksiniz.

seramik duvar kaplama

Evinizin odaları için hatta mutfak ve banyo için tercih edeceğiniz farklı ebatlarda ve renklerde seramikler ile hem evinizin çizgisine farklı bir yorum katmış olacaksınız, hem de duvarlarınız farklı bir boyutta taşımış olacaksınız. Bizce bu uygulamayı denemeye değer.

Bir yanıt yazın