Doğtaş Yemek Odası Fiyatları 2021

Evimizin en güzel bölümlerinden biri olan yemek odasını, yemek alanı itina ile hazırlanıp, dekore edilmeli. Kimi zaman evde özel kutlamaların yapıldığı, kimi zaman misafirlerin eşlik ettiği büyük bir mutlulukla, neşe içinde yenilen yemeklerin ziyafete dönüştüren bir alan olan yemek odalarını en güzel yemek odası takımları ile taçlandırıp, yemek alanınızın enerjisini yükseltebilir, mekanın ışıltısını artırabilirsiniz.

Yemek odanızın fiziksel özelliğine göre bir yemek odası takımı tercih etmelisiniz. Odanın fiziksel özelliğine göre tercihiniz açılır kapanır yemek masası, geniş whatsapp ataşehir escort konsollar ve çarpıcı detayları ile göz estetiğine hitap eden ürünler arasından seçim yapabilirsiniz. Odanın atmosferinde zengin bir görsellik ve ruh katıp enerjisini yükseltmek için konsol, konsol aynası ve gümüşlük tercih edebilirsiniz.

Şimdi bu bilgiler ışığında yemek odanıza yeni bir ruh katacak çağdaş, sofistike ve modern bir esinti oluşturacak olan yeni sezon Doğtaş yemek odası takımları ve fiyatlarına göz atalım.

Doğtaş Yemek Odaları ve Fiyatları

Mermerin Soğuk Güzelliği Gold Rengin Sıcaklığıyla Birleşiyor

doğtaş alice yemek odası

Çağdaş bir çizgi , sıcak bir dokunuş Alice yemek odası. Doğtaş bu yemek odası modelinde mermerin soğuk güzelliğini gold rengin sıcak büyüsü ile birleştirmiş . Mermer ve gold da bir de beyazın sağlığını ekleyerek çağdaş ve sıcak bir dizayn oluşturmuş.

Farklılık Arayanlar İçin

doğtaş floria yemek odası

Yemek alanınız için farklı bir dekorasyon arayışı içindeyseniz sıradanlık size göre değilse gözlerinizi Floria yemek odasına çevirmenizi istiyoruz. Yansımalı metal, mermer ve ahşap üçlüsünün yaratmış olduğu etki, yemek alanıza farklı bir yorum katacaktır. Floria yemek odası fiyatı ; 13.935 TL

Farklı Bir Sadelik ve Enerjik

doğtaş hector yemek odası

Yemek alanınızda sade bir çizgi hakim ise klasik anlayışından uzak, yaratıcı stili ile modeller arasında parmak ile gösterilen Hector yemek odasını inceleyebilirsiniz. Sportif ve gündelik bir çizgiye hakim olan bu ürün şıklığı ile göz kamaştırmakta. Hector yemek odası fiyatı ; 6.295 TL.

Cezbedici Bir Dizayn

doğtaş montana yemek odası

Çizgisi ile, duruşu ile kendine özgü zarafeti ile kendisine hayran bıraktıracak kadar iddialı bir yemek odası Montana. Göz alıcı şıklığı ,zarif çizgisi hayat bulan detayları ile yemek odanızı lüks bir görünüme kavuşturacak olan Montana yemek odası fiyatı ; 9.995 TL.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. doğtaş hector yemek odası Doğtaş Yemek Odası Fiyatları 2021 için yorumda bulun

    Doğtaş Yemek Odası Fiyatları 2021 için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Doğtaş Yemek Odası Fiyatları 2021 için ilk yorumu yapabilirsin.