in

Doğtaş’ta Büyük Değişim Günleri

doğtaş mobilya değişim kampanyası

Mobilya alanındaki kampanyaları sıcağı sıcağına sizinle paylaşmaya devam ediyoruz. Bugünkü kampanya haberimiz Doğtaş’tan.

Doğtaş’ta Büyük Değişim Günleri 8 Haziran’a kadar devam ediyor. Ayrıntılar için konumuza göz atabilirsiniz.

İster şuan için mevcut olan eviniz için isterseniz yeni kuracağınız eviniz için yemek odasından koltuk takımına, yatak odasından tv ünitesine kadar seçili birçok üründe %20 varan indirimler Doğtaş mağazalarında sizleri bekliyor. 2 – 8 Haziran tarihleri arasında geçerli olan Haziran ayına özel bu kampanyadan yararlanıp, Doğtaş farkı ile yaşam alanınızın çizgisine yeni bir yorum katıp, ödemeler 2 ay sonra başlayabilirsiniz. Konu hakkında daha ayrıntılı bilgi için Doğtaş mağazalarına uğrayabilirsiniz.

Şimdi gelelim, ailenizle birlikte yaşam alanınızda geçirdiğiniz zaman dilimini daha keyifli hale getirecek, evinizin çizgisine yeni bir yorum ve yeni bir soluk getirecek olan mobilyalardan birkaç tanesini inceleyelim.

Davetkar Bir Ortam İçin

doğtaş amanda koltuk takımı

Salonunuzu elegan bir görünüme kavuşturacak olan Amanda Koltuk Takımı. Kavisli kol yapısı ile alışılagelmiş Chester tarzı koltuklara farklı bir yorum katan bu koltuk takımı, evinizde samimi ve davetkar bir ortam oluşturmanıza zarif duruşu ile eşlik edecektir.

Sıra Dışı ve Cezbedici Bir Dizayn

doğtaş montana yemek odası takımı

Göz alıcı şıklığıyla, zarif çizgisiyle , oldukça iddialı duruşu ile kendisine hayran bırakacak kadar iddialı bir yemek odası Montana. Yemek alanınızda hem çağdaş bir çizgi hem de zarif bir ışıltı oluşturmak istiyorsanız bu yemek odasını inceleyebilirsiniz.

Modern, Farklı, Yenilikçi

doğtaş olivia tv ünitesi

Çağdaş dizayn anlayışı ile farklı ve yenilikçi bir bakış açısını odanıza taşıyacak Olivia Tv Ünitesi. Çağdaş bir dizayna sahip olan bu tv ünitesine şöyle bir baktığımızda ürünün altın detaylar ile zenginleştirildiğini görmekteyiz. Tv sehpasına eşlik eden raf olarak kullanabileceğiniz duvar modülü ise ürünü zengin gösteren diğer bir ayrıntı olarak hafızamıza yer ediliyor.

Lüksün Zarafeti

doğtaş montana yatak odası takımı

Lüksün ; zarafet ve şıklıkla buluştuğu stil sahibi çizgilerin zarif dokunuşlar ile harmanlanan Montana Yatak Odası Takımı yatak odanıza güçlü ve kusursuz bir kimlik oluşturmak için tasarlanmış. Ürünün göz alıcı ayrıntıları arasında yer alan mermer detaylar ile vurgu yapılmış kulplar, torna ayaklar , elegan bir görüntü sunmakta.

Written by admin

Bir cevap yazın

GIPHY App Key not set. Please check settings

yeni bahçe dekorasyon fikirleri

En Güzel Yaz Sofraları İçin Pratik Öneriler

üç boyutlu duvar kağıdı tasarımları

3 Boyutlu Duvar Kağıtlarına Bayılacaksınız