Dekoratif Kutu Modelleri

Şimdilerde dekoratif kutular çok moda. İster kendinizin yapacağı, isterseniz de satın alabileceğiniz dekoratif kutular ile evinizde yeni bir depolama alanı oluşturabilirsiniz.

Hem Dekoratif Hem İşlevsel

Evimiz için ev aksesuarı seçerken, hem şık ve zarif bir görünüme sahip olmasını isteriz, hem de fonksiyonel özellikleri ile işimize yaramasını isteriz. Bu özelliklere sahip aksesuar ürünlerini araştırırken karşımıza değişik ebatlarda, değişik materyallerden yapılmış, duruşu ile oldukça zarif, işlevselliği ile işimize çok yarayacak dekoratif kutu modellerine rastladık.

Ev Aksesuarların Yeni Gözdesi

Her ne kadar dekoratif bir unsur olarak karşımıza çıksa da , saklama özelliği sayesinde evin her alanında rahatlıkla kullanabiliyoruz.

Mücevherat Kutusu

dekoratif mermer kutu modelleri

Yatak odasının tuvalet aynası üzerine için dekoratif bir unsur arıyorsanız mermer dekoratif kutu düşünebilirsiniz. Bu kutu bir taraftan tuvalet aynasının görselliğine estetik katarken, bir taraftan da mücevheratlarınızı, diğer takılarınızı ve aksesuarlarınızı içine bırakabileceğiniz şık bir saklama kutusu görevi de üstlenecektir.

Porselen Dekoratif Ürünler

porselen dekoratif kutular

Salonunuzda klasik modern bir çizgi hakim ise, salonunuz için aksesuar seçiminizi üzerinde altın ışıltıları olan porselen dekoratif bir obje , nesne ve biblo seçebilirsiniz. Günümüzün trendini ortama yansıtmak isterseniz de mermer kutu tasarımlarına bakabilirsiniz.

Değişik Dekoratif Kutular

dekoratif kutu çeşitleri

Kare, dikdörtgen ve yuvarlak kutuların yanı sıra, estetiğin ve şıklığın ön planda olduğu farklı dekoratif kutularda mevcut. Mesela ananastan esinlenerek dizayn edilmiş dekoratif ananaslar gibi. Biliyorsunuz, şimdilerde ev süslerinde ananaslı unsurlar oldukça popüler. Sizlerde yaşam alanlarınızın çizgisine yeni bir yorum katmak isterseniz yukarıdaki görselde görüldüğü üzere ananaslı bir obje tercih edebilirsiniz.

Çok Amaçlı Dekoratif Kutular

çekmeceli dekoratif kutular

İster çocuğunuzun odasında, ister mutfağınızda, ister banyonuzda , isterseniz de iş yerinizde rahatlıkla kullanabileceğiniz çok amaçlı bir kutu görmekteyiz. Bu çekmeceli kutu sayesinde kaldırmak istediğimiz eşyaları kendi içinde kümelere ayırıp, çekmecelere bırakabiliriz.

Kendin Yap Dekoratif Kutular

Sevgili takipçilerimiz evimizde veya iş yerlerimizde kullanabileceğimiz bu dekoratif aksesuarları birçok yapı marketlerden ( Tekzen – Ikea – Madame Coco vb. ) satın alabileceğimiz gibi kendimizde yapabiliriz. Bunun için birkaç kendin yap dekoratif kutu yapımı ile ilgili porno video seyredip, ihtiyacımız doğrultusunda kendiniz de yapabilirsiniz.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. dekoratif saklama kutusu modelleri Dekoratif Kutu Modelleri için yorumda bulun

    Dekoratif Kutu Modelleri için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Dekoratif Kutu Modelleri için ilk yorumu yapabilirsin.