Dekoratif Ev Modelleri

İçindekiler

Dekoratif ev modelleri her zaman konforlu yaşam alanları konusunda iddialı bir konumda yer almaktadır. Bu kapsamda yeni trend dekoratif ev modelleri göz alıcı görsellik noktasında da başarılıdır. Bugünlerde evinizin dizaynında değişiklik yapmayı mu planlıyorsunuz ? Yeni aldığınız evinizin dekorasyonu için farklı fikirler arayışı içinde misiniz ? Evinizin dekorasyonu yenilerken sizlere ilham verecek olan yeni sezon ev dekorasyon fikirlerimize göz atmanızı öneririz .

Yeni sezon ev trendlerine şöyle bir baktığımızda siyah rengin asaletinin yaşam alanlarımızı sardığını görmekteyiz. Duvar daha estetikli bir hale gelmiş durumda. Mobilyalarda ve ev tekstil ürünlerinde kadifemsi kumaşların ön planda olduğunu görmekteyiz. Bu sezonda minimalist stilin hakim olduğunu söyleyebiliriz. Mümkün oldukça az ve işlevsel özelliklere sahip mobilyalar tercih edilmekte. Yaşadığımız alanlara estetik katıp, elegan bir görünüme kavuşturmak içinde birbirinden farklı dekoratif ev süsleri oldukça moda. Özellikle ananaslı dekoratif ürünler oldukça popüler.

İşin bu noktasında konuyu biraz daha derinleştirmek biraz daha estetik katmak adına görsellerden yararlanalım.

Siyahın Asaleti

siyah ev aksesuarları

Konunun başında siyah rengin asaletinin ve zarafetinin evlerimizi sarmış durumda olduğunu belirtmiştik. Yaşam alanlarımızda siyah rengi kimi zaman mobilyalarımızda, kimi zaman dekoratif unsurlar görmemiz mümkün. Sizlerde küçük bir dokunuşla evinizin ambiyansını yenilemeyi düşünürseniz siyahın gücünden yararlanabilirsiniz.

Otantik Dokunuşlar

dekoratif ev dekorasyon fikirleri

Evinizin dizaynına farklı bir yorum katarak sıcacık bir ambiyans oluşturmak isterseniz bu konuda sizlere otantik dokunuşları önerebiliriz. Otantik dokunuşu en güzel şekilde evinizin çizgisine yansıtmak için pişmiş toprak paletleri arasından seçim yapabilirsiniz. Renk konusunda ise tercihlerinizi toprak rengi, hardal sarısı, turuncunun sıcak tonları ve köknar yeşilinden yana yapabilirsiniz.

Kır Evi Ruhu

yeni ev dekorasyon modelleri

Alışılmışın biraz daha dışa çıkıp, zamansız aynı zamanda geleneksel bir dekor mu oluşturmayı düşünüyorsunuz ? Eğer bu yönde bir düşünceniz var ise, yaşam alanlarınızda kır evi ruhunu yansıtmanızı tavsiye ederiz. Bu ruhu modernleştirmiş bir şekilde bulduğunuz mekana yansıtmak için ahşap bir yemek masası, odunsu yapıda bir sehpa, taş bir şömine düşünebilirsiniz.

Ruhunuzu Dinlendirin

yeşil ev dekorasyon ürünleri

Bir taraftan evinizde huzur verici bir atmosfer , bir taraftan ev halkının ruhunu dinlendirecek bir ambiyans oluşturmak için yeşil renginin dinlendirici etkisinden yararlanabilirsiniz. Bu arada yeşil rengi tercih etmeyi düşünüyorsanız, köknar yeşilin yansıtıldığı mobilyalar, ev tekstil ürünleri ve aksesuarları incelemekte fayda var.

Dekoratif Ev Modelleri

Yeni Nesil Ev Konseptleri Nelerdir?

Yaşam alanlarına şık bir dokunuş etkisi katmayı istediğimiz zaman yeni nesil ev konseptleri devreye girer! Özellikle son zamanlarda minimalist yaşam felsefesinin yaygınlaşmasına paralel olarak ev konseptlerinde de bu yaşam felsefesinin izlerine rastlamak mümkün olmaktadır. Modern ve çağdaş çizgilerle desteklenen minimalist konsept aynı zamanda geleneksel izleri de yansıtma kabiliyetine sahiptir. Dolayısıyla günümüz koşullarında bu tarz ev konseptlerine sıklıkla rastladığımızı rahatlıkla ifade edebiliriz. Yine keskin hatlara sahip olan tasarımların da son zamanlarda moda olduklarını ifade etmek mümkündür.

Bir yanıt yazın