in

Dekoratif Cam Filmleri

ofis dekoratif cam filmi uygulamaları

Dekorasyonda yeni trend cam filmler . Dekoratif cam film nedir ? Cam filmin kullanım alanları nelerdir ? Cam film çeşitleri. Kısaca yaşam alanlarımıza yenilik katacak olan cam film hakkında merak ettiklerinizi bu konumuzda bulabilirsiniz.

Dekoratif Cam Film

Son zamanlarda hem iç mekanlarda hem de dış mekanlarda olmak üzere sıradan cam kaplamalarının yerini dekoratif cam filmleri almakta. Mekanları daha estetikli bir hale getirmek için tercih edilen bu dekoratif cam filmlerinin bizlere sunduğu en güzel avantajlarından bir tanesi mekanlarımıza 3D görünümünü katmasıdır. Yaşam alanlarınıza 3D estetiğini katmak için tercih edeceğiniz cam filmi düz bir şekilde kullanabileceğiniz gibi, dilerseniz logo, dilerseniz de desenli modeller arasında seçim yapabilirsiniz.

Dekoratif Cam Filmlerinin Kullanım Alanları

Bu uygulamayı diler evinizde, dilerseniz de iş yerlerinizde yaptırabilirsiniz. En çok tercih edilen alanları soracak olursanız, sizlere iş yeri ve ofis alanlarının olduğunu söyleyebiliriz. Özellikle ofislerde çalışma alanlarını belirlemek adına logolu cam filmlerine rastlamaktayız. Logonun dışında farklı desenli cam filmleri de ofislerde tercih edilerek, mekana farklı bir estetik katılmakta.

Dekoratif Cam Filmlerin Avantajları

ev içi dekoratif cam filmi örnekleri

Bulunduğu mekana estetik katmakta.

İstenilen ebatlarda ve dekorasyon biçiminde yaptırmak mümkün.

Cam Filmi Çeşitleri

Kullanım alanına göre farklı çeşitleri bulunmaktadır. Hemen birkaç tanesini sizler ile paylaşalım.

Dekoratif Cam Filmi : Mimari tasarımlarda iç ve dış mekanlara farklı bir estetik katmak için kullanılmaktadır. Dekoratif cam filmin tercih edilmesinin nedenleri arasında ; kalite, tasarım ve güvenlik unsurlarını sayabiliriz. Özellikleri arasında da şunları sayabiliriz.

  • Oldukça geniş bir uygulama alanına sahiptir.
  • Zengin renk seçeneği sayesinde farklı çizgilere hitap edebilmekte.
  • Özel yapısı sayesinde dileğiniz zaman camları eskisi haline çevirebilirsiniz.

Kullanım alanına değinecek olursak , yaşam alanınızın hemen hemen her alanında rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Ev camında, ofis camlarında tercih edip kullanabileceğiniz gibi AVM’lerde , cafelerde ve ofislerde de tercih edebilirsiniz.

Desenli Cam Filmi

dekoratif cam film modelleri

Özel işlemlerden geçirilmiş bir izlenim uyandıran desenli cam filmi, dilerseniz camın bir bölümüne , dilerseniz de tamamına uygulayabilirsiniz. Mekana canlılık kazandıran bu uygulama aynı zamanda güneşin zararlı ışıklarından da korunmaktadır.

Dekoratif Cam Filmleri

Dekoratif Cam Filmi Tercihlerinde Dikkat Edilecekler

Özellikle dekoratif cam filmi tercihlerinde dikkat etmek beraberinde önemli kazanımları getirmektedir. Dekoratif cam filmlerini tercih ederken, ilk önce kullanım amacınızı belirlemelisiniz. Amacınıza uygun bir şekilde cam filmi tercih etmeniz, fonksiyonel bir uygulamaya sahip olmanız anlamına gelecektir. Burada cam filmi tercih ederken, kullanacağınız alanın dekorasyonunu da dikkate almanız şarttır. Ancak bu sayede tam da talebinize uygun bir şekilde cam filmini tercih etmeniz mümkün hale gelecektir.

Dekoratif Cam Filmi Nereden Bulabilirim ?

Birçok ev yapı marketlerinde ( Koçtaş, Tekzen, Bauhaus vb. ) bulabilirsiniz.

Written by admin

Bir cevap yazın

GIPHY App Key not set. Please check settings

Cimstone Tezgah Modelleri

Çimstone Tezgah Modelleri

farklı tv ünitesi tasarımları

Yeni Sezon Tv Üniteleri