Çetmen Mobilya Genç Odası Fiyatları 2021

Evlerimizin neşe kaynağı çocuklarımız adım adım gençliğe doğru adım atmaya başladığı dönemlerde , yaşam alanlarında değişimler söz konusu olmaya başlıyor. Bir zamanlar beğenerek kullanmış oldukları odaları, artık çocuksu bulmaya başlıyorlar. Haklı olarak yaşları gereği, onların ruhlarına ve yaşlarına hitap eden bir genç odası istiyorlar.

Şuan bu yazıyı okuyan birçok okurumuz, aynen bugünlerde bizde böyle bir durum içindeyiz. Çocuklar büyüdükçe odalarında bir takımı değişiklikler yapmak şart, dediğinizi duyar gibiyiz. Bizde sevgili gençlerimizin seslerine kulak vermek adına soluğu Çetmen Mobilya da alıp, genç odası modelleri ve fiyatlarını inceleyelim, istedik.

İşte Çetmen Mobilya, İşte Genç Odası Fiyatları

Enerji Dolu Bir Ruh

çetmen akron genç odası

Çetmen mobilyanın en çok satılan genç odası ürünleri içerisinde yer alan Akron Genç Odası Modeli ile başlayalım. Gençlerin içindeki enerji yaşadıkları odaya yansıtacak olan Akron Genç Odası Takımı, birçok gencin rüyasını süsleyen cinsten. Kendine has bir tasarımı bulunan bu takımın özellikleri arasında şunlar yer almakta. USB giriş özelliği sayesinde sevgili gençler diledikleri anda dijital dünyaya kolayca bağlanıp, dijital dünyanın keyfini doyasıya çıkartabiliyorlar. Bu takımın fiyatı ; 3.790 TL

Masal Gibi Bir Oda

çetmen ariena genç odası

Genç kızınızın uzun süredir, hayalini kurduğu o masalsı odayı, gerçeğe dönüştürmenin tam zamanı ! Ariena Genç Odası Takımı ile o hayali kurduğu her detayında tozpembe ve beyazın izleri olduğu o masalsı oda, bu takımla gerçeğe dönüşüyor. Sizde genç kızının hayalini bu takım ile gerçeğe dönüştürmeyi düşünüyorsanız, hemen şuraya şuan için geçerli olan fiyatı yazalım. Bu takımın fiyatı ; 3.995 TL

Klasik ve Spor Takılanlar İçin

çetmen greengy genç odası

Günümüzün en trend genç odası modellerinden biri olan Greengy Genç Odası, klasik ve spor tarzı ile hayran dolu bakışları üzerinde toplamayı başarıyor. Bu ürün modüller ve taşınabilir sistemi sayesinde her alana rahatlıkla uyum sağlayabiliyor. Bu ürünün diğer bir özelliği ise tek baza şekilde takımı alabileceğiniz gibi, dilerseniz görselde yer alan modeldeki gibi yeni nesil ranzalı modelini tercih edebilirsiniz. Aynı odayı paylaşan kardeşler için bu model konforlu bir yaşam alanı sunmakta. Fiyatı mı ?
2.990 TL

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. çetmen greengy genç odası Çetmen Mobilya Genç Odası Fiyatları 2021 için yorumda bulun

    Çetmen Mobilya Genç Odası Fiyatları 2021 için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Çetmen Mobilya Genç Odası Fiyatları 2021 için ilk yorumu yapabilirsin.