in

Cam Balkon Modelleri

yeni sezon cam balkon tasarımları

Yaz sıcakları bastırmadan önce evimizin dış mekanları arasında sayılan balkon, teras ve bahçeyi elden geçirmek isteyenler için şahane bir önerimiz var. Malumunuz pandemiden dolayı evde en çok vakit geçirdiğimiz alanların başında balkon gelmekte. Bir de yaz sıcakları bastırırsa, balkon vazgeçilmez keyiflerimiz arasında yer almaya başlayacak.

Henüz, balkonunuz için nasıl bir uygulama yapacağınıza karar veremediyseniz, son dönemlerde oldukça popüler olan hem görsel açıdan, hem de kullanım açısından cam balkon uygulaması yaptırabilirsiniz.

Balkon yada evinizin diğer dış mekanları için cam balkon yaptırmayı düşünürseniz, öncelikle kendinize şu soruyu sormanızı öneririz. İhtiyacımız maksimum derecede karşılamak için nasıl bir cam balkon sistemine ihtiyacım var ? Gelin bu sorunun yanıtını görseller eşliğinde önerilerimize bir göz atalım.

Eğer bir apartman dairesinde oturmakta iseniz, katlanır cam balkon modellerine, bahçe için yaptırmayı düşünüyorsanız ise pimapenli modeller arasından seçim yapmanızı öneririz. Bunun yanı sıra kış bahçesi, veranda ve teras gibi alanlarda ise sürgülü balkon sistemini düşünebilirsiniz.

sürgülü cam balkon modelleri

Görsel açıdan estetik katan sürgülü cam balkonlar, kullanım açısından da oldukça avantajlıdır. Geniş alanlar için kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Özellikle iki bölümden oluşan sürgülü cam balkonlar temizlik açısından da büyük bir avantaj sağlamaktadır. Bir taraftan evinizin dış mekanında farklı bir atmosfer oluştururken, bir taraftan da kendinizi evinizin içinde hissetmenizi sağlayacaktır.

pimapen cam balkon çeşitleri

Bahçe yada terasınızı kapatmayı düşünüyorsanız, pimapen cam balkon sistemlerinden yararlanabilirsiniz. Pimapen cam balkon uygulaması sayesinde yaşam alanlarınızın dış mekanları arasında yer alan bahçe ve terasınızın keyfini dört mevsim çıkartabilirsiniz. Kışın soğuktan korunmak, yazın güneşten korunmak için oldukça ideal bir fikir.

Diğer bir cam balkon çeşidi ise ısıcamlı cam balkondur. Bunun avantajı nedir, diye soracak olursanız, kısaca şunları söyleyebiliriz. Tek cam uygulamasına göre 5 kat daha fazla izolasyon sağlamaktadır. Eğer oldukça soğuk bir bölgede yaşıyorsanız, bu sistemden yararlanmanızı tavsiye ederiz.

katlanabilir cam balkonlar

En çok tercih edilen ürünler arasında katlanır cam balkon çeşitleri yer almaktır. Kullanım açısından kolaylık sağlayan katlanır cam balkon, mekanınızı daha ferah, aydınlık ve geniş göstermeye de yardımcı olur.

Written by admin

Bir cevap yazın

GIPHY App Key not set. Please check settings

çanakkale seramik duvar karosu

Banyolarda Çanakkale Seramik Şıklığı

karaca home indirimli nevresim takımları

Karaca Home Nevresim Takımlarında Büyük İndirim