Çağdaş Tasarımına Hayran Kalacağınız Bir Ev

Uzun süredir evde olduğumuzdan dolayı, yaşam alanımızın dekorasyonu gözümüze biraz sıkıcı gelmeye başlamış olabilir. Bugünlerde belki kendi kendinize sorulardan biri acaba ev dekorasyonum da nasıl bir değişiklik yapabilirim ise, şuan için doğru yerde olduğunuzu belirtmek isteriz.

Yeni sezon dekorasyon fikirlerin yer aldığı bu platformda , evinizin her mekanı için birbirinden farklı dekorasyon önerileri bulabileceğinizi bir kez daha hatırlatmak isteriz. Sözü daha fazla uzatmadan bugünkü konumuza hemen geçiş yapıyoruz. Sevgili okurlarımız bugün sizlere çağdaş dizaynı ile sizi kendisine hayran bırakacak, gördüğünüz tasarımdan ilham alıp, bazı unsurları evinizde uygulamak isteyeceğiniz modern bir daireyi sizler ile paylaşmak istiyoruz.

modern salon dekorasyon örnekleri

Örnek dairemizi incelemeye salondan başlıyoruz. Yukarıdaki salon görselinden de anlaşılacağı üzere salon metrekare olarak pek de geniş bir iç hacmine sahip olmasa da odayı mümkün oldukça her alanı en iyi şekilde değerlendirilmiş. Odayı mümkün oldukça ferah gösterecek detaylara yer verilmiş. Orijinal bir tv ünitesi, dairesel formalar sahip aydınlatmalar, koltuk ve orta sehpa salonun albesini artıran unsurlar arasında yer almakta.

modern yemek odası fikirleri

Şimdide salonun bir bölümüne eşlik eden yemek alanına doğru geçelim. Burası da tıpkı salon alanında olduğu gibi dairesel ve akıcı hatlar bizi karşılamakta. Yemek masasına eşlik eden sandalyeleri şöyle göz alıcı bir göz ile incelediğimiz zaman yalın aynı zamanda çağdaş bir görünüme sahip olan sandalye iskemleleri adeta iki boyutlu diyebileceğimiz bir formda. Yemek alanında göz kamaştıran diğer bir ayrıntı ise alan için tercih edilen çok fazla sayıda bulunan küre aydınlatmalar.

çağdaş çalışma alanı dekorasyonu

Evin salonunu inceledikten sonra soluğu çalışma odasında alıyoruz. Çalışma odası dekorasyonunda objektiflerimize şu kare yansıyor. Göz estetiğine hitap eden aksesuarlar, alanı aydınlatma için tercih edilen gösterişli avizeler ve odanın enerjisini oldukça yükseltecek rengarenk mobilyalar bulunmamakta. Bunun yerine daha çok amaca odaklanmak, çalışmaya daha elverişli bir çalışma alanı ile karşı karşıyayız. Çalışma alanında göze çarpan ilk ayrıntı asimetrik raflardan oluşan bir kitaplığa yer verildiğini görmekteyiz. Rahat çalışılabilecek geniş bir masa ve ortamı yeteri derecede aydınlatabilecek bir aydınlatma aracına yer verilmiş.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?