in

Burca Göre Ev Dekorasyonu Nasıl Olmalı ?

terazi burcuna göre ev dekorasyonu

Yaşam alanınızın çizgisine kendi kimliğinizden bir şeyleri mi yansıtmak istiyorsunuz ? Kendinizi daha özgürce ifade edebileceğiniz, daha kullanışlı, dekorasyon zevkinizi daha iyi yansıtacak bir çizgi, stil arayışı içindeyseniz, burcunuzun özelliklerinden ilham alabilirsiniz !

Şuana kadar farklı stillerin dekorasyon örneklerini sizler ile paylaştık. Bazıları size hitap etti, bazıları ise hiç ilginizi bile çekmemiş olabilir. Birazdan paylaşacağımız burca göre ev dekorasyonları ilginizi çekeceğini bir an önce ev dekorasyonunuza uygulamak isteyeceksiniz .

12 Burca Göre Ev Dekorasyon Önerileri

Koç Burcuna Göre Ev Dekorasyonu

koç burcuna göre ev dekorasyonu

Koç burcu için ev dekorasyonunda önemli olan unsurlar arasında evin aydınlık ve havadar olması vardır. Tavandan yere kadar olan pencere modelleri tam sizlik ! Canlı ve enerji dolu bir ruha sahip olduğunuzdan renk tercihinizi canlı renklerden yana kullanmalısın. Örneğin kırmızının tonları arasında yer alan kızıl ve yakut rengini zarif bir şekilde dekorasyonunuza yansıtıp, hem aydınlık bir ortam hem de enerjisi yüksek bir atmosfer oluşturabilirsiniz.

Boğa Burcuna Göre Ev Dekorasyonu

Boğa burçları her ne kadar lükse düşkün olsalar da salaş takınmayı da severler. Boğa burcu olan evlerde yapraklı bitkilere rastlayabilirsiniz. Hem rahat edebileceğiniz hem de şık bir görünüme sahip oturma grubunuzu pastel renklerin hakim olduğu dekoratif yastıklarla süsleyebilirsiniz.

İkizler Burcuna Göre Ev Dekorasyonu

Dekorasyon alanında biraz seçici olan ikizler burcu, farklı modeller ile uyarlanabilir, mobilyaları tercih edebilirler. Dekorasyonda sık sık değişim yapmayı sevdikleri için bu uygulama iyi olacaktır. Kendinizi daha iyi ve pozitif hissetmeniz için renk konusunda tercihinizi açık yeşil ve gök mavisinden yana yapabilirsiniz.

Yengeç Burcuna Göre Ev Dekorasyonu

Su grubuna dahil olan yengeç, öncelikle rahatlık ön planda olup, duygusal imgelerin yer aldığı ev tasarımlarından hoşlanırlar. Bizim size tavsiyemiz duvarlarınızı fotoğraflarla süsleyin. Konforlu mobilyalar tercih edin.

Aslan Burcuna Göre Ev Dekorasyonu

Evin kral / kraliçe gibi hissetmeyi seven aslanlar, yaşam alanlarında zenginliğin simgeleri arasında olan kırmızı ve bordo tonlarını tercih ederler. İmkanınız var ise şömine yaptırabilirsiniz. Şömine ruhunuza iyi gelecektir.

Terazi Burcuna Göre Ev Dekorasyonu

terazi burcuna göre ev dekorasyonu

Zarif bir zevk ile döşenmiş bir ev var ise, o evde bir terazi vardır, diyebiliriz. Sırf dekor amaçlı da olsa evinde piyano bulundurur. Yaşadığınız alanı elegan bir görünüme kavuşturmak için bir duvarı soft renkli bir tuval ile kaplatabilirsiniz.

Akrep Burcuna Göre Ev Dekorasyonu

Gizemli, yumuşak, şehvetli altın tonların dolu olduğu bir evde iseniz, bilin ki o evin dizaynında bir akrep burcu olan birinin imzası vardır. Yumuşak koltuklar, mumlar ve hafif dağılmış kitaplar bu burcun dekorasyonundan karelerdir.

Yay Burcuna Göre Ev Dekorasyonu

yay burcuna göre ev dekorasyonu

Etnik malzemelerden yaylar çok hoşlanır. Fas halısı, Tibet minderi gibi etnik dekoratif parçalar tercih edebilirsiniz. Evin bir bölümünü kütüphane yapabilirsiniz.

Oğlak Burcuna Göre Ev Dekorasyonu

İşçiliği olan parçalardan hoşlanırlar. Mümkünse evdeki mobilyaları kendileri tasarlamak ve dizayn etmek onlara terapi gibi gelmekte.

Kova Burcuna Göre Ev Dekorasyonu

Asi bir ruha sahip olan kovalar, bu özelliğini yaşam alanlarına da yansıtmayı severler. Mavi tonların ön planda olduğu fütüristik eğilimler, dekorasyon için oldukça iddialı seçimler.

Balık Burcuna Göre Ev Dekorasyonu

İnzivaya çekilmek için bir balık burcu evine konuk olun, deriz. Denizden ilham alınan objeler, dev mumlar, yere kadar inen perdeler dekorasyonunda olmazsa olmazları arasında yer alır.

Written by admin

Bir cevap yazın

GIPHY App Key not set. Please check settings

yazlık ev dekorasyon örnekleri

Yazlık Ev Dekorasyonu İçin 3 Öneri

az masrafla ev dekorasyonu

Az Bütçeyle Dekorasyon Nasıl Yapılır?