Boyanabilir Duvar Kağıdı Gördünüz mü?

Evin iç cephesi için hem duvar kağıdı olarak kullanabileceğiniz, hem de istediğiniz zaman renginde küçük değişiklikler yapabileceğiniz bir uygulama arayışı içerisindeyseniz, boyanabilir duvar kağıtları ilginizi çekeceğini düşünüyoruz.

Boyanabilir duvar kağıtlarının en büyük avantajı, öncelikle istediğiniz desen veya şekillerin yansıtıldığı duvar kağıdı seçip, duvarlarınızla buluşturuyorsunuz. Ardından istediğiniz renge duvar kağıdınızı boyayıp, mekanda görsel bir bütünlük sağlıyorsunuz. Evinizde değişiklik istediğiniz zaman duvar kağıdın rengi değiştirerek anında mekanda farklı bir atmosfer oluşturabilirsiniz.

boyanabilir duvar kağıdı modelleri

Neden boyanabilir duvar kağıdı seçmeliyiz, diye aklınızda bir sorunun oluştuğunu varsayarak, sorunuza yanıt olarak şunları söyleyebiliriz. Diyelim ki , şimdiye kadar istediğiniz renk yada renk tonlarını bulamadığınız için yada duvar kağıdı yaptırmaktan vazgeçmek zorunda kalıyordunuz, yada içinize sinmeye sinmeye yaptırdınız. Artık boyanabilir duvar kağıdı sayesinde hayalini kurduğunuz renkleri duvar kağıdınıza yansıtıp, evinizde o düşlediğiniz büyülü atmosferi yakalayabilirsiniz.

çocuk odası için boyanabilir duvar kağıdı

Evde afacan tatlı bir çocuğunuz var ise ve bu afacan çocuk yavaş yavaş eline geçirdiği kalemler ile duvarları çizmeye boyamaya başladıysa, işe farklı bir boyut kazandırmanın zamanı gelmiş demektir. 🙂 Bir taraftan çocuğunuzun odasının duvar dekorasyonuna hareketlilik katmak, bir taraftan hem el becerisini geliştirmek hem de onunla birlikte eğlenceli vakit geçirmek için sevimli hayvancıkların yer aldığı boyanabilir duvar kağıtları arasından seçim yaparak odasının duvarlarını süsleyebilirsiniz. Sevimli hayvan figürlerinin yer aldığı duvar kağıdı dışında, sevdiği çizgi film kahramanların yer aldığı yada daha farklı desen ve şekillerin yer aldığı ürünler arasından seçim yapabilirsiniz.

Tabi işin birde ekonomik yönünü göz önüne almak gerek. Gözümüzün önüne şöyle bir tablo getirelim. Diyelim ki, yaşam alanınızın çizgisinde değişiklik yapmayı düşünüyorsunuz ve bu nedenle mobilyanızı değiştireceksiniz. Baktınız iş sadece mobilyaları değiştirmekle bitmiyor, mevut olan duvar kağıtlarına da el atmak gerek. Duvar kağıdı sökmek ayrı bir dert, masrafı ayrı bir dert. O halde ne yapıyoruz. Duvar kağıdını sökmek ekstra fazla bir maliyet oluşturmak yerine, oluşturmak istediğimiz yeni stille ahenk içinde olacak renkleri duvar kağıtları ile buluşturuyoruz.

Bizce hem ekonomik açıdan, hem kullanım açısından hem de estetik açıdan oldukça cazip bir uygulama. Siz ne düşünüyorsunuz, bu uygulama hakkında ?

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?