Boş Evleri Dolu Göstermenin Yolları

Evinizin boş görüntüsünü dolu göstermenize yardımcı olacak bu dekorasyon önerilerine göz atmanızı öneririz.

Genelde dekorasyon uygulamalarında küçük evleri büyük göstermeye yönelik birçok yol mevcuttur. Peki, geniş evleri dolu göstermek için yollar mevcut mu ? Geniş alanları dolu göstermenin yolları elbette var. Eğer sizlerde geniş alanlarınızı dolu göstermek için bazı dekorasyon önerileri arıyorsanız, bu konumuza göz atmanızı öneririz.

Boş Evleri Dolu Gösterecek Dekorasyon Önerileri

📌Desenler İle İllüzyon Yapabilirsiniz

Yaşam alanınız için mobilya seçimi yaparken desenli modelleri tercih edip, evinizde güzel bir illüzyon etkisi oluşturabilirsiniz. Geniş mekanlarda göz yanılgısı oluşturmaya yardımcı olan perde – halı – oturma grubunu ögeleri tercih ederken desenli modeller arasından tercih ederek etkili bir sonuç oluşturabilirsiniz. Küçük dokunuşlar ile odanızı dolu göstermek için dekoratif desenli kırlent veya yastıklardan yararlanabilirsiniz.

ev dekorasyon uygulaması

Hareketli Bir Duvar Galerisine Ne Dersiniz ?

Taş gibi soğuk ve ruhsuz bir görünüme sahip evinizin duvarlarını, biraz daha sıcak görünüme, enerji dolu bir ruhu haline büründürüp, mekanınızı hem renklendirebilir, hem de duvarlarınızı hareketlendirebilirsiniz. Bunun için zarif ve ışıltılı bir duvar galerisi oluşturabilirsiniz. Zevkinizi evinizin duvarlara yansıtacak çerçeveler oluşturabilirsiniz.

Hem İşlevsel Hem Dekoratif Duvar Rafları

geometrik duvar rafları

Yaşam alanlarınızın duvarları oldukça geniş ve boş bir görünüme sahip olduğunu düşünüyorsanız, bu boşluğu dolu avantaja çevirmenin tam zamanı ! Bunu nasıl yapabilirim, diye soracak olursanız, size duvar dekorasyonu seçeneği olarak dekoratif rafları gösterebiliriz. Bir taraftan evinizin duvarlarını dolu göstermek bir taraftan da duvarlarınızdan maksimum derecede yararlanmak için duvarlarınıza fonksiyonel raflar monte edebilirsiniz.

Duvarlarınızı Yeni Renkler İle Buluşturun

duvar bordür dekorasyon örnekleri

Evinizin oldukça geniş, ev eşyalarınızın yeteri kadar olmadığından dolayı yaşam alanınızı bir türlü dolu gösteremediğinizi düşünüyorsanız, devre duvarları bırakmanın tam zamanı ! Şuan için mevcut olan duvar renk yada renklerinin olduğundan birkaç ton daha koyu tonlarda boyatarak mekana derinlik kazandırabilirsiniz. Bu uygulamanın yanı sıra dilerseniz , duvar kağıtları ve duvar sticker gibi ürünlerden yararlanarak dekorasyonunuzda ekstra unsurlara yer verip, daha etkili sonuçlarda elde edebilirsiniz. Duvarlara küçük bir dokunuş için duvar bordürlerinden de yararlanabilirsiniz.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?