in

Bellona Duvar Ünitesi Fiyatları 2021

bellona mistral duvar ünitesi

Duvar dekorasyonunuza estetik katacak, plazmanız için güzel bir zemin oluşturacak farklı çizgilere hitap eden duvar ünitesi modelleri Bellona mağazalarında sizleri bekliyor.

Ev mobilyaların vazgeçilmez unsurları arasında olan başta oturma odaları olmak üzere salonların baş köşesinde yer alan duvar üniteleri, diğer adıyla tv ünitenizin değişim zamanı geldiğini düşünüyorsanız, yeni sezon Bellona duvar ünitesi modelleri ve fiyatlarına bakmanızı tavsiye ederiz.

Çok kısa bir süre önce ürün gamında yeni ürünlere yer veren Bellona, hem tasarımlarıyla hem de fiyatlarıyla yüzleri güldürüyor. Eğer aklınızda plazmanız için yeni bir ünite almak var ise, şimdi sizlerle paylaşacağımız ürünleri incelemenizi tavsiye ederiz.

Bellona Duvar Üniteleri ve Fiyatları

Pesaro

bellona pesaro duvar ünitesi

İlk olarak çiçeği burnunda minimalist duruşu ile dikkatleri üzerine toplamayı başaran Pesaro duvar ünitesini inceleyelim. 140 ekran bir plazmanız var ise bu ürün tam sizlik diyebiliriz. Ürünün özelliklerine baktığımızda stoplama özelliğine sahip çekmece ve kapaklı alanların yer aldığını görmekteyiz. Ürünün fonksiyonelliğini artıran özelliği arasında ise geniş bir kullanım alanına zemin oluşturan kapalı dolap ünitesi ve raf sistemlerini sayabiliriz. Ürünün fiyatına gelince ; 5.480,00 TL

Alegro

bellona alegro duvar ünitesi

Kapaklı dolap, raf ve çekmece bölümleri ile işlevsel özelliği artırılan bu üründe plazmanıza güzel bir yer ayarlamanın yanı sıra dvd ve vcd gibi cihazlarınızda rahatlıkla yerleştirebileceğiniz alanlar mevcut. Bu üniteyi oluşturan dolap ünitesini tercihinize göre dilerseniz duvara da monte ettirebilirsiniz. Fiyatına gelecek olursak ; plazma tv sehpası, plazma arka ünite ve plazma tv ünitesinden oluşan ürünün fiyatı , 2.559,00

Venti

bellona venti duvar ünitesi

Ürün gamına yeni eklenen diğer bir ürün ise Venti duvar ünitesi. Yalın duruşu ve işlevsel özellikleri ile bulduğu ortama uyum sağlıyor. Tercihinizi bu üründen yana yapmayı düşünürseniz, bütçenizden 2.799,00 TL ayırmanız gerekir.

Mistral

bellona mistral duvar ünitesi

Yaşam alanınızın çizgisini elegan bir görünüme kavuşturacak Mistral duvar ünitesi, vazgeçilmez tv ünitelerinizin arasında yer alacak. Ünite üzerinde yer alan gold detaylar, ürünün albenisini artırarak daha zengin bir görünüme kavuşturmuş. Plazma tv sehpası ve plazma raf ünitesinden oluşan bu ikilinin fiyatı ; 3.215,00 TL

Son olarak fiyat konusunda önemli bir hatırlatmada bulunalım. Bu fiyatlar Eylül ayının sonuna kadar geçerlidir. Fiyat konusunda her an değişiklik yapılabileceğini unutmayın.

Written by admin

Bir cevap yazın

GIPHY App Key not set. Please check settings

Mondi Yemek Odası Fiyatları 2021

modern oturma odası tasarımları

Oturma Odası Dekorasyonu 2021