Bellona 2021 Oturma Grupları ve Fiyatları

Yeni sezon Bellona oturma grupları ve fiyatlarını ele aldığımız bu konuda salonlarınıza ve oturma odalarınıza yeni bir estetik katacak olan yeni ürünleri bulabilirsiniz.

Salonunuz için yeni bir koltuk takımı mı arıyorsunuz ? Oturma odanız küçük olduğundan dolayı tercihinizi köşe takımından yana mı yapacaksınız ? Yada oturma odanızın da en az salonunuz kadar elegan bir görünüme kavuşturacak yeni sezon oturma grubu modellerini mi inceliyorsunuz ? Eğer yanıtınız ” evet ” ise, size mobilya sektörünün önde gelen markalardan biri olan Bellona oturma gruplarını incelemeye davet ediyoruz.

Bellona Salon Takımları

bellona alegro salon takımı

Bellona, her zamanki gibi farklı zevklere ve çizgilere hitap edecek salon takımlarını ürün gamına eklemeye devam ediyor. Yakın bir zaman diliminde ürün gamını yenileyerek yine birbirinden özel parçalara yer vermiş. Bu ürünlerden bir tanesi de yukarıdaki görselde görüldüğü üzere Alegro salon takımıdır. Bu salon takımı iki versiyonu bulunmakta. Birinci versiyon 1 tane üçlü yataklı, 1 tane ikili ve 2 tane berjerden oluşmakta. Bu takımın fiyatı ; şuan için 13.280,00 TL. 1 tane üçlü yataklı, 1 tane üçlü sabit ve 2 tane berjerden oluşan modelin fiyatı ise ; 17.135,00 TL .

Yeni Sezon Koltuk Takımları

bellona koltuk takımı mistral

Salon takımlarının yanından ayrılıp gözlerimizi yaşam alanlarımızın çizgisine farklı bir yorum katacak olan koltuk takımlarına çeviriyoruz. Yeni sezon ürünleri arasında yer alan sırt ve kol kısmında düğme çektirme uygulama detaylarına yer veren Mistral koltuk takımına gözümüz çarpıyor. 1 tane üçlü, 1 tane ikili ve 1 tane berjerden oluşan koltuk takımın fiyatı 9.986,00 TL.

Oturma Odası Takımları

bellona oturma odası takımları erica lüks takım

Şimdide gelelim, evimizin en doğal en sıcak ve sevgi dolu mekanı olan oturma odalarına. Oturma odası için oturma grubu seçerken mümkün oldukça oturma alanı konforlu, yeri geldiğinde rahat bir yatak konumuna gelmesine özen gösteririz. İşte tüm bu aradıklarınız ve daha fazlasını Erica lüks takımla , oturma odanıza yansıtabilirsiniz. Fiyatı mı ? Kısa bir süreliğine 8.143,00 TL.

Köşe Takımları

2019 bellona köşe takımları marses

Her tarza, her mekana hitap eden köşe takımları. Bildiğiniz gibi bir süreden beri oturma grupları arasında köşe takımlarına oldukça büyük bir ilgi var. Bu ilgi önümüzdeki birkaç sene daha süreceğe benziyor. Eğer sizlerde yaşadığınız mekanda, alandan tasarruf etmek istiyorsanız, aynı zamanda rahat ve konforlu bunun yanı sıra fonksiyonel özelliğe sahip bir oturma alanı oluşturmayı planlıyorsanız, Marses köşe takımını düşünebilirsiniz. Bu takımın şuan için fiyatı nedir, diye soracak olursanız, hemen söyleyelim. Uzanmalı ve berjerden oluşan ikilinin fiyatı 8.980,00 TL.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Elif dedi ki:

    Bellona mobilyayı yıllardır kullanıyorum gerek servis gerekse satış konusunda çok yardımcı oldular

  2. can dedi ki:

    Türkiyedeki evimde benimde tercihim bellona gerek servis gerekse kalite bakımından