Bellona 2022 Oturma Grupları ve Fiyatları

Yeni sezon Bellona oturma grupları ve fiyatlarını ele aldığımız bu konuda salonlarınıza ve oturma odalarınıza yeni bir estetik katacak olan yeni ürünleri bulabilirsiniz.

 

Salonunuz için yeni bir koltuk takımı mı arıyorsunuz ? Oturma odanız küçük olduğundan dolayı tercihinizi köşe takımından yana mı yapacaksınız ? Yada oturma odanızın da en az salonunuz kadar elegan bir görünüme kavuşturacak yeni sezon oturma grubu modellerini mi inceliyorsunuz ? Eğer yanıtınız ” evet ” ise, size mobilya sektörünün önde gelen markalardan biri olan Bellona oturma gruplarını incelemeye davet ediyoruz.

 

Bellona Salon Takımları

 

bellona alegro salon takımı

 

Bellona, her zamanki gibi farklı zevklere ve çizgilere hitap edecek salon takımlarını ürün gamına eklemeye devam ediyor. Yakın bir zaman diliminde ürün gamını yenileyerek yine birbirinden özel parçalara yer vermiş. Bu ürünlerden bir tanesi de yukarıdaki görselde görüldüğü üzere Alegro salon takımıdır.

Bu salon takımı iki versiyonu bulunmakta. Birinci versiyon 1 tane üçlü yataklı, 1 tane ikili ve 2 tane berjerden oluşmakta. Bu takımın fiyatı ; şuan için 15.255,00 TL. 1 tane üçlü yataklı, 1 tane üçlü sabit ve 2 tane berjerden oluşan modelin fiyatı ise ; 18.505,00 TL .

Bellona Alegro Salon Takımı Özellikleri

Yemek odası tasarımıyla birlikte kombin amacıyla tasarlanmış olan Alegro Salon Takımı modeli çeşitli varyantlarla birlikte tasarlanmıştır. Kullanıcılar kendi evlerinin boyutlarına ithafen opsiyonel olarak iki veya üçlü varyantlardan herhangi birini tercih edebileceklerdir.

Bellona salon takımı; günümüz zamanında hat safhada ilgiye maruz kalmakta olan Chester modeli baz alınarak geliştirilmiş, bu takıma has tüm ayrıntılar ve çalışmalarla modernize salon takımı şekliyle müşterilerin ilgisine ve alakasına sunulmuş vaziyettedir.

Bu türün arka tarafında mevcut olan makrome ipler ve düğme çektirme çalışmaları her iki varyantta da uygulanarak oldukça geniş ve modernize bir görüntü oluşturulmuştur. Yine salon takımının Chester modeli baz alınarak dizayn edilen P kol uygulaması aşağıdaki bazadan start alarak ve kol civarında ilerlemekte olan ahşap klapa ile birleştirilerek modernize görüntüye estetik katmaktadır.

Son derece şık ayrıntılar ile bezeli tasarımın tüm kollarında natural ahşap kullanılarak oluşturulmuş klapalar, şık formlu ahşap tutacaklar ile bütünleştirilerek sunuma modernize görüntü katılmıştır. Bu tasarımımızda üçlü yataklı ve üçlü sabit adlandırılmak adına iki farklı seçim mevcuttur. 

Yeni Sezon Koltuk Takımları

bellona koltuk takımı mistral

 

Salon takımlarının yanından ayrılıp gözlerimizi yaşam alanlarımızın çizgisine farklı bir yorum katacak olan koltuk takımlarına çeviriyoruz. Yeni sezon ürünleri arasında yer alan sırt ve kol kısmında düğme çektirme uygulama detaylarına yer veren Mistral koltuk takımına gözümüz çarpıyor. 1 tane üçlü, 1 tane ikili ve 1 tane berjerden oluşan koltuk takımın fiyatı 10.485,00 TL.

 
Bellona Mistral Koltuk Takımı
Bellona Mistral Koltuk Takımı

Bellona yemek odası takımlarıyla birlikte uyum hassasiyeti baz alınarak tasarlanan Mistral Koltuk takımı ürünü iki farklı varyant serileriyle satıştadır. Müşteriler kendi evlerinin boyut uygunluğuna nazaran üçlü veya ikili koltuk opsiyonlarından herhangi birini seçebilirler.

Bellona Mistral Koltuk Takımı
Bellona Mistral Koltuk Takımı

Mistral koltuk takımı arka ve yan bölmelerinde dizayn edilen düğme çektirme çalışmalarıyla birlikte modernize bir görünüme sahiptir. Trend ürünün yuvarlak hatta sahip yan bölmesi hoş bir sarı ton ile renkte metal detayları ile görsel açıdan zenginleştirilmiştir.

Mistral koltuk takımı ürünümüz trend yapısından ziyade teknik tarafta da müşterinin taleplerini maksimize oranda karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. Modelimizin üçlü koltuk ve ikili koltuk ünitelerinde makaslı mekanizma ile çalılşan yatak ve sandık fonksiyonları yer almaktadır.

Bellona Oturma Odası Takımları

 

bellona oturma odası takımları erica lüks takım

 

Şimdide gelelim, evimizin en doğal en sıcak ve sevgi dolu mekanı olan oturma odalarına. Oturma odası için oturma grubu seçerken mümkün oldukça oturma alanı konforlu, yeri geldiğinde rahat bir yatak konumuna gelmesine özen gösteririz. İşte tüm bu aradıklarınız ve daha fazlasını Erica lüks takımla , oturma odanıza yansıtabilirsiniz. Fiyatı mı ? Kısa bir süreliğine 8.143,00 TL.

 

Köşe Takımları

 

2019 bellona köşe takımları marses

 

Her tarza, her mekana hitap eden köşe takımları. Bildiğiniz gibi bir süreden beri oturma grupları arasında köşe takımlarına oldukça büyük bir ilgi var. Bu ilgi önümüzdeki birkaç sene daha süreceğe benziyor. Eğer sizlerde yaşadığınız mekanda, alandan tasarruf etmek istiyorsanız, aynı zamanda rahat ve konforlu bunun yanı sıra fonksiyonel özelliğe sahip bir oturma alanı oluşturmayı planlıyorsanız, Marses köşe takımını düşünebilirsiniz. Bu takımın şuan için fiyatı nedir, diye soracak olursanız, hemen söyleyelim. Uzanmalı ve berjerden oluşan ikilinin fiyatı 8.980,00 TL.

2 Yorum

Bir yanıt yazın