in

Banyolarda Çanakkale Seramik Şıklığı

çanakkale seramik duvar karosu

Ahşap, doğal, tekstil, metal, taş , altın ve mermer gibi çekici dokular ile banyo yüzeylerine taşıyacak olan yeni sezon Çanakkale Seramik koleksiyonunu sizler için mercek altına aldık.

Şimdilerde banyo dekorasyonu yenileme aşamasında olan sevgili takipçilerimiz için banyo seramikleri arasında en çok tercih edilen markalardan biri olan Çanakkale Seramik’in yeni sezon ürünlerini yakından inceledik. Geniş bir ürün yelpazesine sahip olan markanın, her zevke ve tarza hitap edecek ürün bulmak mümkün. Banyonuzun yenileme sürecine girdiğiniz bugünlerde, banyonuzu hem uzun süre gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz, hem kullanışlı hem de estetiğin ön planda olacağı bir tasarım yapmayı düşünüyorsanız Çanakkale Seramik ürünlerini gelin, birlikte incelemeye başlayalım.

Özgür Renkler, Özgür Stiller

çanakkale seramik ürünleri 2020

Banyo alanınıza farklı bir yorum ve estetik katmak isterseniz , tekstil dokusu ile özgür bir stil oluşturmanıza yardımcı olacak Fabric Serisini incelemenizi tavsiye ederiz. Bu serinin içerisinde mevcut olan mat yüzeyi, fildişi , hardal ve sage renklerinin dikkat çekici bir albenisi var.

Doğal Taş Estetiği

çanakkale seramik karo modelleri

Alanda doğal bir görünüm ve çağdaş bir çizgi oluşturmayı düşlüyorsanız, Ophelia Serisine göz atabilirsiniz. Linen ve çiçek dekor alternatifleri ile mekanınıza yalın, aynı zamanda doğal bir atmosfer oluşturacaktır.

Sıra Dışı Dokunuşlar İçin

banyo için seramik karo önerileri

Fiore serisi ile sıra dışı dokunuşlar. Mermer dokusu ile farklılaşan tonlar, farklı 4 modülden oluşan dokusu ve dekoru ile floral bir etki yaratan , geometrik dekor alternatifleri ile çağdaş mekanlar yaratmak isteyenlerin yeni tercih.

Geometrik Dokunuşlar

yeni sezon seramik karo modelleri

Farklı bir tarz mı oluşturmak istiyorsunuz ? Eğer bu yönde bir düşünceniz var ise oksitli görünümlü ve üçgen geometrik dekoru ile yaşam alanlarınıza farklı bir dokunuş yapacak olan Hera serisini keşfetmenizi öneririz. Eşsiz ve zarif bir görünüme sahip olan bu seriyi evinizin her alanında rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Modern Çizgiye Estetikli Dokunuşlar

çanakkale seramik duvar karosu

Derin ve güçlü rölyefleri ile Dante serisi, diğer serilerden kendisini farklı kılıyor. Cement ve tekstil dokular ile harmanlanmış olan bu seride banyonuza çok yakışacak antrasit , beyaz ve gri gibi çağdaş renk seçenekleri mevcuttur.

Tabi ürünler sadece bunlarla sınırlı değil. Diğer ürünleri görmek için, dilerseniz Çanakkale Sermaik’i ziyaret edebilirsiniz.

Written by admin

Bir cevap yazın

GIPHY App Key not set. Please check settings

mavi mutfak tasarımları

Muhteşem Mutfak Mobilya Modelleri

yeni sezon cam balkon tasarımları

Cam Balkon Modelleri