Banyoda Minimalist Sade ve Yalın Etki

Banyo alanlarında minimalist bir dokunuş yapmak isteyenler, şimdilerde tercihlerini kişisel SPA banyo alanlarından yana yapmakta.

Günümüzün trend uygulamaları arasında yer almaya başlayan minimalizm , banyo kültürüne yön veren Türk markalarından biri olan Orka Banyo, ürün gamı içinde yer alan Mono Serisi zarif ve şık bir şekilde hayat buluyor.

Banyo alanının yeni trendleri arasında yer alan minimalizmi , yalın işlevselliği ile banyonuza yansıtmak için Orka Banyo markasının Mono Serisini sizler için mercek altına aldık.

Üstün tasarımı ve teknolojiyi en iyi şekilde buluşturup, banyo kültürüne farklı bir bakış açısı kazandıran Orka Banyo, Mono serisi ile minimalizmi banyo alanlarınıza zarif bir şekilde yansıtmakta. Yalın hatlar ile dizayn edilmiş , genel kompozisyonu ile alana görsel bir estetik katıp aynı zamanda gözü de yormayan Mono Serisi, bünyesinde barındırdığı nötr renkler sayesinde geniş aynı zamanda ferah bir banyo alanı yansıtmakta.

orka banyo yeni lavabo modelleri

Marka bu seride müşterilerine açık gri mermer ve antrasit gri mermer olmak üzere iki farklı renk alternatifi sunmakta. Ürün taş yüzeyli MDF – LAM ve tezgah üstü seramik lavabodan meydana gelmektedir. Müşterilerinin memnuniyetlerini artırmak aynı zamanda kullanım kolaylığı ve hijyen avantajı sağlamak için ahşap malzeme MDF – LAM kolay temizlenebilme özelliğine sahip.

orka banyo mono serisi

Minimalizm yaklaşımına uygun olup, her detayında işlevselliğin ön planda olduğu Mono Serisinde gövde ve tezgah monoblok olarak birleştirilmiş ince minimal bir hat oluşturulmuş. Bu serinin içerisinde yer alan ürünü incelediğimizde işlevselliği yansıtan gizli çekmeceleri ile banyo alanında geniş depolama alanı sunmakta. Banyonuzun fiziksel özelliğine ve kullanım ihtiyacınıza göre ister çift lavabolu, ister tek lavabolu alternatiflerinden birini tercih edip, üç farklı alt modül ölçüsü mevcut olan ayna ya da boy aynasını tercih edebilirsiniz. Minimalist sade aynı zamanda yalın bir etki oluşturmak için çerçevesiz ayna yalın çizgisini tamamlarken, güçlü led aydınlatmalar ise fonksiyonel yapıyı vurgulamaktadır.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?