in

Banklı Mutfak Masası Takımları

vivense mutfak masa takımı modelleri

Mutfak alanınıza yepyeni bir soluk getirecek olan banklı mutfak masası takımı modellerine bayılacaksınız.

Geniş bir aileye sahipseniz, mutfağınız için banklı masa takımlarını seçmenizi öneririz. Neden mi, banklı masa takımları ? Hemen birkaç neden söyleyelim sizlerle.

📌Öncelikle sağlamış olduğu geniş ve rahat oturma alanı sayesinde tüm aile bireyleri bir masa çevresinde rahat ve konforlu bir şekilde oturabiliyor.

📌İster dar ve küçük, ister büyük ve geniş bir mutfağınız olsun mutfağınızı daha kullanışlı hale getirmek, yerden tasarruf sağlamak için bu masa takımları oldukça ideal.

📌 Farklı renk ve desen seçenekleri sayesinde değişik mutfak tarzlarına hitap ederek, mekanda görsel bir estetik sağlamakta.

📌 Mutfağınızın çizgisinde modern ve yalın bir çizgi hakim ise bu çizgi biraz daha gözler önüne sermek adına banklı mutfak masa takımını tercih edebilirsiniz.

📌 Zaman zaman komşular yada yakın arkadaşlarınızla sosyalleşmek adına evde mutfak alanı tercih ederiz. Sevdiklerinizle birlikte çayınızı kahvenizi nezih bir ortamda yudumlamak adına bu alanda soluğu alabilirsiniz.

Şimdi konumuzun bu noktasında işe biraz görsellik katalım, istiyoruz. Mutfak alanınıza ve çizgisine hitap edecek olan birkaç modeli sizlerle paylaşalım.

Goldie Banklı Mutfak Masa Seti

istikbal banklı mutfak masa seti

İlk ürün olarak İstikbal Mobilyanın mutfak masa ve sandalye bölümde yer alan Goldie Banklı Mutfak Seti. Bu set ; 2 tane sandalyeden , 1 tane sırtsız banktan , 1 tane sırtlı banktan ve 1 tane masadan oluşmaktadır. 2 farklı renk seçeneği bulunmaktadır. Bu üründe tercih edilen lükens ayak tasarımı ve şık masa yapısı mutfağınıza farklı bir şıklık katacaktır.

Vina Mutfak Masası Takımı Atlantik Antrasit 

vivense mutfak masa takımı modelleri

Şimdide Vivense mobilyanın mutfak masa takımı içerisinde yer alan bu ürünü inceleyelim. Bu ürün 1 tane masa, 1 tane bench ve 2 tane sandalyeden oluşmaktadır. Ürün içerisinde yer alan sırtsız bank küçük bir dokunuşla açılıp, daha geniş bir oturma alanına dönüşüyor.

Montero Benchli Masa Seti

banklı masa takımları koçtaş

Sadece banklı bir model arayanlar için gözlerimizi bu ürüne çeviriyoruz. Koçtaş ürün gamının içinde yer alan bu ürün 2 adet sırtsız banktan ve masadan oluşan bu mutfak masa setini düşünebilirsiniz.

Written by admin

Bir cevap yazın

GIPHY App Key not set. Please check settings

modern havuzlu ev dekorasyonları

Havuzlu ve Teraslı Modern Evler

telden duvar yazısı nasıl yapılır

Dekoratif Tel Duvar Yazısı Yapıyoruz