Bahçenizi Güzelleştirmek İçin 4 Fikir

Birçoğumuzun hayali bir deniz kenarında, bir ağacın gölgesinde saatlerce oturup, bir taraftan üzerimizdeki stresi ve baskıyı atıp, bir taraftan da yazın keyfini doyasıya çıkartmak var. Birçoğumuz uzun soluklu yaz tatili yapabildiğimiz gibi birçoğumuzda maalesef kısa süreli tatil yapabiliyoruz. Sizde kısa süreli tatil yapanlardan yada hiç tatil yapma fırsatı bulamayanlardansanız, bu konumuza bir göz atmanızı öneririz.

Bahçeli bir eviniz varsa, tatili ayağınızın altında diyebiliriz ! Nasıl, yani dediğinizi duyar gibiyiz. Hemen konun detaylarını sizlerle paylaşmaya başlıyoruz.

Evinizin bahçesinde yapacağınız birkaç değişiklik , çeşitli geliştirmeler, yaratıcı kendin yap fikirleri ile bahçenizde şahane bir dinlenme alanı oluşturabilirsiniz. Nasıl olacak bu iş, diyenler için hemen bahçenizi geliştirmenize yardımcı olacak, istediğiniz zaman tatil keyfi yapabilmenizi sağlayacak birkaç fikri hemen sizlerle paylaşalım.

📌 Balkon ve Bahçelerde Konforu Yaşamak İçin Modern Uzanma Koltukları

bahçe uzanma koltuğu modelleri

Biliyorsunuz son dönemlerde evlerin dış mekanları arasında yer alan bahçe, balkon ve teras için en gözde bahçe mobilyaları arasında uzanma koltukları yer almakta. En popüler olan uzanma koltuk modeli ise şezlong keyfini koltuk rahatlığıyla birleştiren uzanma koltuk modelleridir.

📌 Bahçe Keyfinize Keyif Katacak Hamaklar

yeni nesil hamak modelleri

En keyifli ve en uygun bahçe aksesuarları arasında hamaklar yer alır. Bir ağacın gölgesinde hamağa uzanıp, kitap okumak, müzik dinlemek yada sade dinlenmenin keyfi ise paha biçilmez bir keyif. Bu paha biçilmez keyfi sizlerde yaşam alanlarınızın dış mekanlarında doyasıya yaşayın.

📌 Bahçe Yürüyüş Yolunuzu Modern Bir Yola Dönüştürün

bahçe yürüyüş yolu dekorasyonu

Bahçe dekorasyonunun olmazsa olmazları arasında bahçe yürüş yolu yer almaktadır. Bahçenizin hem daha elit bir görünüme çevirmek, hem bahçe yolunuzu estetikli bir görünüme kavuşturmak, hem de efektif şekillerde bölümleyebilmek için güzel bir bahçe yürüyüş yolu kurgusu oluşturabilirsiniz.

📌 Bahçenize Görsel Estetik Katacak Su Perdesi

Bahçenizde doğal bir ses oluşturmak için tercihinizi su sesinden yana yapmayı düşünüyorsanız su perdesi bahçe alanınıza çok yakışacaktır. Oldukça farklı tasarımlara sahip olan su perdesi modelleri özellikle çağdaş bir dizayna sahip bahçe dekorasyonları için şahane bir eklenti olacaktır.

Bahçenizi farklı şekillerde güzelleştirmek için bahçe balkon kategorimize göz atabilirsiniz.

Bir yanıt yazın