Antre İçin Dekoratif Ürünler

Yaşam alanlarınızın antresini, koridorunu yada evin giriş bölümünü daha kullanışlı hale getirmenize yardımcı olacak dekoratif ürünlerinden bazıları sizler için bu konumuzda bir araya getirdik.

Misafirler evinize ilk adım attığı andan itibaren dekorasyon alanında ne kadar zevkli olduğunuz konusunda ilk izlenimleri evin girişindeki dekorasyona bakarak yorum yapmaya başlar. Hem misafirlerinizi estetiği ile etkileyecek, hem de giriş alanınızı daha kullanışlı hale getirecek dekoratif ürünlere gelin, birlikte bir göz atalım.

Birkaç dokunuş ile evinizin giriş bölümün atmosferini değiştirecek yalın, şık ve fonksiyonel özelliklere sahip ürünler ile tarzınızı evinizin giriş bölümüne büyük bir zevk ile yansıtabilirsiniz.

Evinizin çizgisine yeni stiller kazandıracak aynı zamanda giriş bölümünü daha düzenli göstermenize yarayacak ilk ürün olarak konsol modellerine bakabilirsiniz.

antre için konsol önerileri

Yukarıdaki görselde yer alan 3 tane metal yaylı çekmeceye sahip bu konsol antrede işinize çok yarayacaktır. Konsol üst kısmına dekoratif ürünler yerleştirebilirsiniz. Çekmeceleri depolama alanı olarak kullanabilirsiniz. Alt kısmını ise ihtiyacınız doğrultusunda değerlendirebilirsiniz.

Şimdilerde antre dekorasyonunda moda koltuk minderleri. Antrenizin fiziksel özelliğine ve zevkinize göre ister konsola eşlik edecek, ister tek olarak kullanabileceğiniz koltuk minderi, tabure, sandıklı yada sandıksız puf tercih edebilirsiniz.

Giriş bölümünde yalın bir görünüm oluşturmak için gözlü ve kancalı ayna tercih edebilirsiniz.

küçük ayakkabılık tchibo

Giriş bölümlerin olmazsa olmazları ayakkabılıklar . Bu alanda farklı bir tarz yaratmak için ahşap gövdeye sahip, küçük alanlarda bile rahatlıkla kullanabileceğiniz küçük ayakkabılık modellerine bakabilirsiniz.

Sıradaki ayaklı raf ürünü ihtiyacınız doğrultusunda evinizin antresinde kullanabileceğiniz gibi dilerseniz mutfak veya banyo alanında kullanabilirsiniz. Katlanabilir , az yer kaplayan bu ürün, su geçirmez özelliğe de sahiptir.

Tercihinizi gardıroptan yana yapmayı düşünüyorsanız, şöyle bir ürün düşünebilirsiniz. Yüksek fonksiyonel özelliklere sahip, yalınlığı zarif bir şekilde yansıtacak bir tasarıma sahip aynalı ve ayakkabılıklı bir gardırop tercih edebilirsiniz.

ayakkabı bölmeli gardırop modelleri tchibo

Son ürün olarak birde bu ayakkabılık modelini inceleyelim. Antreniz küçük olduğundan dolayı fazla yer kaplamayacak fonksiyonel bir ürün istiyorsanız, bu ayakkabı bölmeli gardırobu düşünebilirsiniz. 9 tane kıyafetinizi rahatlıkla asabileceğiniz , ayakkabılarınızı rahatlıkla yerleştirebileceğiniz 3 tane raf bölümü bulunan bu ürün işinize çok yarayacaktır.

Bir yanıt yazın