ABC Mobilya Capella Seti

Evinizin mobilyasını A’dan Z’ye yenilemeyi düşünenleri şöyle bir adım öne alalım. Evinizin çizgisine hitap edecek, zevkinizi gözler önüne serecek olan ABC Mobilya ‘nın farklı zevklere ve bütçelere hitap eden birbirinden farklı modellerin bir arada bulunduğu ABC Mobilya Concept Setlerine bakmanızı öneririz.

Hazır bu yazıyı okumaya devam ediyorken, gelin birlikte Concept Setin içinden bir tane seti birlikte inceleyelim. Evinizin ambiyansını değiştirecek olan Capella Seti yakından bir inceleyelim.

Capella Koltuk Takımı

abc mobilya koltuk takımı capella

Konfor ve modern tasarımın bir araya geldiği Capella koltuk takımı ister oturma odanızda ister salonunuzda kullanarak odanızın çizgisine estetik katabilirsiniz. Hemen bu koltuk takımın özelliğinden kısaca bahsedelim. Öne arkaya hareketli sırt yapısına sahip olan bu koltuk takımı, sağa ve sola hareketli kolları ile her bir detayında fonksiyonellik mevcut. Bu fonksiyonel özelliği sayesinde dilediğiniz zaman tek bir dokunuş ile anında 4 kişilik bir koltuğa çevirebileceğiniz gibi dilediğiniz zaman rahat bir yatağa çevirebilirsiniz.

Capella Yemek Odası Takımı

abc mobilya yemek odası takımı capella

Yaşam alanlarınıza yepyeni bir soluk getirecek konfor ve modern tarza sahip koltuk takımınıza eşlik edecek Capella Yemek Odası Takımı. Yemek alanınızda doğallıktan yana iseniz aynı zamanda doğal bir sıcaklık oluşturmak isterseniz, bu yemek odası takımı tam sizlik, diyebiliriz. Ahşabın doğallığını yemek odanıza yansıtacak olan bu ürün, sadelikle yaratılan etkileyiciliği gözler önüne seriyor.

Capella Tv Ünitesi

abc mobilya capella tv ünitesi

Koltuk takımı ve yemek odası takımını ayarladıktan sonra, şimdi sırada bu ikiliye eşlik edecek odanın en keyifli köşelerinden birini oluşturacak olan tv ünitesini seçelim. Bu setin içerisinde yer alan Capella Tv Ünitesi ile odada görsel bir bütünlük oluşturabilirsiniz. Hemen ürün hakkında kısa bir bilgi verelim. Hayalini kurduğunuz istediğiniz gibi dekore edebileceğiniz parçaları sayesinde doğallığı odanıza zarif bir şekilde yansıtabilirsiniz. Bu tv ünitesi sayesinde yaşam alanınızın en keyifli köşesinde sımsıcak bir atmosfer oluşturabilirsiniz.

Capella Yatak Odası Takımı

abc mobilya yatak odası takımı capella

Sırada yatak odası için mobilya seçimi var. Hemen bu setin içerisine dahil olan Capella Yatak Odası Takımını inceleyelim. Yatak odası takımında dikkatimizi çeken ilk ayrıntı yatak başlığında tercih edilen işlemli kumaş yüzey çekiyor. Bu işlemli kumaş yüzey yatağa zarif bir şıklık katarken, yatak odası takımın geneline hakim olan ahşap ise hem doğallığı ile hem de özgün hatları ile takıma doğal bir sıcaklık katmış.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?İlginizi Çekebilir bu yazı ile alakalıBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. abc mobilya capella tv ünitesi ABC Mobilya Capella Seti için yorumda bulun

    ABC Mobilya Capella Seti için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak ABC Mobilya Capella Seti için ilk yorumu yapabilirsin.