2021 Dekorasyon Trendleri Nelerdir ?

2021 Dekorasyon Trendlerini sizler için araştırdık.

Konumuza giriş yapmadan önce Ev Dekorasyonum sitesi ekibi olarak hayatınızdaki tüm olumsuzlukların 2020 senesiyle birlikte bitip, 2021 senesinin size ve sevdiklerinize başta sağlık, huzur ve mutluluk getirmesini dileriz.

Yeni yıla yeni başlangıçlar yapmak, hem kendimizi iyi hissetmek hem de evimizi yeni bir görünüme kavuşturmak adına yeni yıl dekorasyonunda bizleri neler beklediği konusunda birkaç dekorasyon önerilerini siz sevgili okurlarımızla paylaşalım.

lazzoni 2021 oturma grubu

2021 yılının dekorasyon trendleri arasında konfor ve yaratıcılık ilk sırada yer alıyor. Denizin vurgusunu, okyanusun derinliğini yansıtan mavi ve tonları, muhteşem bir ahenk yakalayacağı krem ve pastel renkleri ile evinizde dingin bir atmosfer oluştururken aynı zamanda yaşam alanınızın çizgisinde yenileme fırsatı da sunmakta.

Biraz önce de belirttiğimiz gibi 2021 dekorasyonunda işlevsellik ön planda olup, şuana kadar alıştıklarımızın bir tık dışına çıkıp yeni yeni trendler ile karşılaşacağız. Biliyorsunuz son dönemlerde ev dizaynı alanında birçok çizgi popüler oldu. Bunlardan bazıları bize oldukça hitap ederken, bazı çizgileri pekte benimseyemedik.

Birçoğumuz evimizde huzuru ve rahatlığı aradık. Eğer sizde yaşam alanınızda önceliği rahatta, konfora ve huzura yer veriyorsanız, yeni yıl dekorasyonu sizlere oldukça hitap ettiğini söyleyebiliriz. Yeni ev stilinde, evinizin iç mekanların kapısı öncelikle konfora aynı zamanda estetiğe ve yeniliğe açılıyor.

Doğallığı Evinize Yansıtmaya Hazır Mısınız ?

Bu yıl , yalın ve düz çizgilere sahip, stillere oldukça popüler. Denizin huzuru, mermerin şıklığı , ahşabın doğallığı ve sıcaklığı yaşam alanlarınıza taşınıyor.

Yaşam Alanlarınızı Çekici Hale Getirecek Keskin Hatlar

yeni  tv üniteleri zebrano mobilya

Yaşam alanlarınızın çizgisinde doğallığın yanı sıra geometrik şekiller stilinizin vazgeçilmez unsurları arasında yer almaya başlayacak. Mobilya tasarımlarında kare, dikdörtgen gibi keskin hatlar göreceğiz. Ev aksesuarlarında yuvarlak objeler bu sene oldukça trend olacak. Evinizin çizgisi sofistiğe yakın ise bu çizgi zarif bir şekilde tamamlayacak olan yuvarlak hatlı mobilyalar, geometrik şekillere sahip objeler ve metalik ışıltılar çizginize elegan bir görünüm kazandıracak.

Altın ve Rose Metal Işıltıları

gold ev aksesuarları karaca

Daha iddialı bir dekorasyon oluşturmak isteyenler bu iddialarını metal detaylar ile yaşam alanlarına yansıtabilecekler. Ev dekorasyonunuzu tamamlamak adına altın ışıltılarına yer verebilirsiniz.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?