2022 Dekorasyon Fikirleri Kendin Yap – DIY

2022 Dekorasyon Fikirleri Kendin Yap – DIY (Do it yourself)

2022 yılı itibariyle iç dekorasyon fazlasıyla önemli hale geldi. Salon dekorasyonu, yatak odası dekorasyonu, oturma odası dekorasyonu ve küçük evlerde dekorasyon popüler bir seviyeye yükseldi.
Pandemiyle birlikte evde geçirilen süre artınca insanların da dekorasyonlara ilgisi arttı. Bununla birlikte DIY yani “do it yourself” felsefesiyle “Dekorasyon fikirleri kendin yap” şeklinde fikirler araştırılmaya başlandı.

Buradan hareketle sizlere birkaç tane DIY fikri vereceğiz…

2022 Dekorasyon Fikirleri Kendin Yap – Kitaplık

Salon dekorasyonunu en önemli parçalarından biri olan kitaplıkla başlayalım. Salon dekorasyonunuza uygun kitaplığı bulmak hiç kolay değil. Bundan yola çıkarak kafanızdaki kitaplığı tam olarak bulamayabilirsiniz. İç dekorasyon ve salon dekorasyonuna uygun kitaplık tercihinizi vivense kitaplık ürünlerinden yapabilirsiniz. Salona kitaplık eklediğiniz an salon dekorasyonunuzun tüm enerjisinin değiştiğini farkedeceksiniz. Kesinlikle denemelisiniz…

2022 Dekorasyon Fikirleri Kendin Yap – Yatak Odası Dekorasyonu

Evimizin en önemli noktalarından biri olan yatak odasındaki enerji bizim için çok şey ifade etmektedir. Neredeyse gün içerisinde 8 saat geçirdiğimiz bu oda bizim için olmazsa olmazlardandır. Yatak Odası dekorasyonunu sade ve az eşya ile oluşturulması güne ferah bir şekilde başlamamızı sağlamaktadır. Bununla ilgili birçok araştırma yapılmıştır. Bundan dolayı metrekaresi müsait olan insanların giyinme odası şeklinde farklı bir oda kullanması yararlarına olacaktır.

2022 Dekorasyon Fikirleri Kendin Yap – Oturma Odası Dekorasyonu

Evet, sonunda en önemli kısıma geldik. Oturma odası… Bir evin nerdeyse kalbi diyebileceğimiz bir lokasyon…

Evimizde en fazla vakit geçirdiğimiz, en fazla duyguları paylaştığımız, en fazla heyecanı yaşadığımız alan oturma odalarımızdır. Oturma odası dekorasyonu bundan dolayı çok önemlidir. Maalesef ülkemizde bulunan oturma odası dekorasyonu algısı “Ne kadar kalabalık o kadar iyi” felsefesiyle oluştuğundan dolayı sadelikten son derece uzaktır. İç dekorasyon oturma odası için de çok önemlidir. Bu güzel paylaşımımızı olması gereken oturma odası dekorasyonu fotoğrafıyla sonlandırıyoruz. 🙂

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?