in

2021’de Evinizde Olması Gereken 3 Şey

armut koltuk modelleri

2021 yılın en popüler dekoratif ürünleri sizler için bir araya getirdik. Yeni yılın 2. ayını yaşadığımız bugünlerde, yeni başlangıçlar yapmak, yeni kararları uygulamak adına yeni yeni adımlar atmaya devam ediyoruz. Eğer sizin de yeni adımlarınız arasında ev dekorasyonunuzda küçükte olsa bir yenilik yapmak var ise, bu konumuz tam sizlik, diyebiliriz.

Birazdan yaşam alanlarınızın farklı alan ve noktalarında gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz efsane 5 ürün paylaşacağız. Dilerseniz şimdi günün kahvesini alın, arkanıza güzelce bir yaslanın. Siz nefis kahvenizden yudum yudum içerken, bizde yaşam alanlarınıza güzellik katacak olan ürünleri sizlerle paylaşalım. Hazırsanız, başlıyoruz.

Kışın En İyi Isınma Araçları : Şömine ve Soba

Kışın en soğuk günlerini yaşadığımız bugünlerde, hepimiz evimizi farklı ısınma araçları ile ısıtıyoruz. Kimimiz tercihini 4 mevsim kullanabileceğimiz klimalardan yana kullanırken, kimimiz ise doğal gazdan yana kullanıyoruz.

şömine modelleri 2020

Tabi bunların dışında bir zamanlar oldukça popüler olan şömine ve sobalar, uzun bir sessizliğin ardından tekrar evlerimizi ısıtmaya devam ediyor. Hem dekoratif açıdan yaşam alanlarımıza görsellik katan, hem de ortamda romantik bir bir ambiyans oluşturan şömineler, yenilenen yüzü ile yaşam alanlarımızın çizgisini elegan bir görünüme kavuşturuyor.

Hem İç, Hem de Dış Mekanlar İçin Armut Koltuklar

armut koltuk modelleri

Evimizin hem iç mekanlarında, hem de dış mekanlarında kullanabileceğimiz armut koltuk, bu yılın en trend ürünleri arasında ilk beşin içine girmeyi başarıyor. Bu kadar trend olmasının altında öncelikle çok rahat ve konforlu olması yatıyor. Bulunduğu tüm mekanda , diğer ürünlerle görsel bir bütünlük sağlıyor. Kışın şömine, sobanın önünde, yazın, bahçede, balkonda yada terasta kendine yer bularak, kendini vazgeçilmez kılıyor.

Mekanlara Estetik Katacak Gösterişli Aydınlatmalar

yeni trend aydınlatma

Bir evin dekoruna estetik katan en önemli unsurlar arasında aydınlatmalar yer alıyor. Mekan için doğru seçilen bir aydınlatma, o mekanın dekorunu daha estetik görünmesini sağlıyor, aynı zamanda albenisini de artırıyor. Evinizin ister yatak odası, oturma odası, yemek odası için olsun, isterse evin herhangi bir bölümü için olsun, aydınlatma ürünü seçerken bölümün hacmini göz önüne alarak bir aydınlatma ürünü seçmenizi öneririz. Yapacağınız bu seçimle hem mekanı daha iyi aydınlatmış olursunuz, hem de görsel bir estetik katmış olursunuz.

Written by admin

Bir cevap yazın

GIPHY App Key not set. Please check settings

yeni trend ev dekorasyonları

2021’nin Trend Dekorasyon Ürünleri

İstikbal Yatak Odası Fiyatları 2021