in

Yazlık Ev Dekorasyon Fikirleri 2021

teras için yaz dekorasyon önerileri

Evinizi kış modundan, yaz moduna doğru çevirmeyi düşünüyorsanız, bu konuda sizlere ilham verecek olan yaz dekorasyon önerilerimize göz atmanızı tavsiye ederiz. Şuan içinde bulunduğunuz evinizin yada sahildeki evinizin atmosferini değiştirecek olan yaz dekorasyonuna birkaç adımda ulaşabilirsiniz. Ayrıntılar için konumuza göz atmanızı öneririz.

İç açıcı, ferah, enerjinizi yükseltecek, yazın sıcaklığını yaşam alanlarınıza yansıtacak olan bir dekorasyon oluşturmayı düşünüyorsanız, şöyle bir uygulama yaparak işe başlayabilirsiniz.

Konfor Ön Planda

Her dekorasyonda olduğu gibi bu dekorasyonda konfor ve rahatlık ön planda. Özellikle sıcak yaz aylarında konforun önemi daha çok artmakta. Konforun ön planda olması için neler yapabiliriz ? Öncelikle yumuşak bir koltuk, pamuklu dokular ve serinlik verecek olan tekstil ürünlerini tercih ederek hayalinizdeki yaz dekorasyonunu oluşturmaya başlayabilirsiniz.

Pastel Renklerden Yana Tercihinizi Yapınız

yaz ev dekorasyon renkleri

Ortamı ferah , aydınlık ve ferah gösterecek, sizin üzerinizde pozitif bir enerji oluşturacak olan bahçe ve deniz odaklı renklerin dışında yaşam alanlarınıza enerji katacak olan pastel renkleri arasından seçim yapabilirsiniz. Pastel renkleri evinizin iç cephesinde, mobilyalarınızda ve dekoratif aksesuarlarınız da tercih edebileceğiniz gibi evinizin iç kapılarında tercih edebilirsiniz.

Doğal Dokular ile Sıcak Bir Atmosfer Oluşturun

yaz dekorasyon önerileri

Yaşam alanlarımızda doğal bir sıcaklık oluşturmanın en kolay yollarından biri ahşap dokulara sahip ürünlere yer vermektir. Genellikle cilasız , tamamen doğal görünüme sahip, ahşap malzemesini yemek masalarında, dolaplarda tercih edebileceğiniz gibi farklı birçok parçada da tercih edebilirsiniz. Ahşabın doğallığını ve sıcaklığını zarif bir şekilde dekorasyonunuz da kullanmak isterseniz hasır ve pamuklu dokular ile kombinleyip, natürel bir çizgi oluşturabilirsiniz.

Odak Noktanız Deniz ve Bahçe Atmosferi Olsun

Söz konusu yaz dekorasyonu ise odak nokta deniz ve bahçe temaları olmalı. Diyelim ki, sahildeki evinizde yada şehirdeki evinizin dizaynında bahçe temasını yansıtmak istiyorsunuz. Evinize bahçe temasını yansıtmak için yeşil ve tonları arasında seçim yapıp, mekanınıza yansıtmaya başlayarak ilk adımı atabilirsiniz. Eğer tercihinizi deniz temasından yana yapmayı planlıyorsanız, bu seferde renk konusunda tercihinizi mavi ve mavi tonları, beyaz ve beyaz tonlarından yana yapmanızı öneririz.

Written by admin

Bir cevap yazın

GIPHY App Key not set. Please check settings

evde teraryum yapımı

Birlikte Teraryum Yapmaya Ne Dersiniz

genç odası için ranza modelleri

Çilek Mobilya Ranza Modellerini Görmelisiniz