in ,

2021 Ev Dekorasyon Fikirleri

2020 aydınlatma tasarımları
2020 aydınlatma tasarımları

Ailemizle birlikte yaşadığımız evin, huzurunu, mutluluğunu ,sıcaklığını ve rahatlığını hiçbir yerde bulamayız. Tabi, huzur ve mutlu dolu evlerin sırları arasında dekorasyon önemli rol oynar.

Evimizin çizgisini oluştururken, tavanın renginden tutunda , zemin döşemesine kadar birçok parçanın kendi içinde bir bütünlüğü, bir görselliği olmalıdır. Peki, bu bütünlüğü ve estetiği nasıl yakalamalıyız ? Bu sorunun cevabı için bu konumuza göz atmanızı öneririz.

Mavi Renginin Büyüsü

Yeni sezon ev dizaynlarına baktığımızda gökyüzünün sonsuzluğunu, okyanusun derinliği hissettirecek olan mavi renginin ön planda olduğunu görmekteyiz. Özellikle yaşam alanlarında kışında ,yazın etkisini ve sıcaklığını yansıtmak isteyenler tercihlerini maviden yana kullanamaya başladıklarını söyleyebiliriz. Eğer küçük bir yaşam alanına sahipseniz, hem yaşam alanınıza derinlik kazandırmak ve fresh bir görünüm oluşturmak istiyorsanız, mavinin açık tonlarını, buz mavisi gibi , düşünebilirsiniz.

Duvarlara Sanatsal Dokunuşlar

Yeni stil evlerinin çizgisinde sanatsal dokunuşların olduğunu görmekteyiz. Sizlerde yeni akımı evinize yansıtmak isterseniz, işe duvarlarınızdan başlayabilirsiniz. Çok sevdiğiniz bir ressamın tablosunu duvarınıza asabilirsiniz. Yada duvarlarınıza daha farklı ve orijinal bir kişiliğe büründürmek adına kendiniz bir tablo yapıp, duvarınızı yeni bir estetiğe kavuşturabilirsiniz.

Aydınlatma Tasarımları

Yaşadığınız alanın güzelliğini gözler önüne serip, mekanlara farklı bir estetik katmak adına aydınlatma sistemine ayrı bir önem vermek gerek. Eğer mekanlarınızın tavanlarında asma tavan sistemi uygulamayı düşünüyorsanız, bizim sizlere öneririmiz, tüm tavana yayılacak olan led ışıklandırmalar olacaktır. Mekanınebatınagöre aydınlatmanın odak noktasında şık bir avize düşünebilirsiniz.

Rahat ve Konforlu Oturma Alanları

Dekorasyonun en önemli unsurlarından biri de mobilyalardır. Özellikle oturma grupları. Yeni sezon oturma odası modellerini incelediğimizde soft renklerin hakim olduğu chester tarzı koltuk ve köşe takımlarını görmekteyiz.

Şimdilerde Doğal Kokular Moda

Oda kokuları out ! Doğal kokular in ! Doğanın güzelliğini ve kokusunu artık yaşadığımız her alanda görüp, hissetmek mümkün. Öyle ki, bir zamanda yaşam alanlarımız güzel kokusun diye değişik değişik oda kokuları, parfümleri kullanırken, şimdilerde mis gibi kokması için ya canlı çiçeklerden yararlanıyoruz. Yada tamamen doğal malzemelerden yararlanarak, kendi kokumuzu kendimiz yapıyoruz.

Written by admin

Bir cevap yazın

GIPHY App Key not set. Please check settings

avize modelleri 2019

2021 Avize Modelleri

yeni sezon ev dekorasyon renkleri

2021 Dekorasyon Renkleri Hangileri ?