Zigon Sehpa Modelleri

Modern, klasik, minimalist, rustik veya daha farklı tarza hitap eden bir ev dizaynına sahip olun. Tarzınız ne olursa olsun, tarzınıza hitap eden işlevsel özelliğe sahip yeni sezon zigon sehpa modelleri ile evinizin dizaynına hoş bir dokunuş yapın.

Kullanacağınız mekanın özelliğine göre ister odanın bir köşesinde, isterseniz de odanın odak noktasında kullanabileceğiniz işlevsel özelliğe sahip zigon sehpa tasarımlar ile bir taraftan mekanınıza estetik katıp, bir taraftan sizlere sunmuş olduğu işlevsel özellikleri sayesinde hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz.

Mekanınızın fiziksel özelliğini göz önüne alarak, hem yerden tasarruf sağlamak adına, hem göz estetiğine hitap etmesi adına farklı boyutlarda, renklerde ve desenlerde dizayn edilmiş olan zigon sehpalar arasından seçim yapıp zarif ve şık bir dekor oluşturabilirsiniz.

Başta evlerin salonları olmak üzere oturma odalarında da bir unsuru haline gelen zigon sehpalarda ne gibi yenilikler var diye merak eden sevgili takipçilerimiz için yeni sezon ürünler arasından birkaç seçim yaptık. Bakalım hangisi veya hangileri sizin tarzınıza daha çok hitap edecek.

Enza Home

ahşap zigon sehpa enza home

Sehpa modellerine farklı bir yorum katan Enza Home, zigon sehpalarda bu farklılığını ahşabın sıcaklığı ile yansıtıyor. Farklı boyutlarda ve renklerde tasarlamış olduğu ahşap zigon sehpalar, farklı tarzlara hitap ettiğini söyleyebiliriz.

İstikbal

ikili zigon sehpa modelleri istikbal

Salonunuzun dizaynında modern bir çizgi hakim ise, bu çizgiye estetik katmak adına metal narin yapılı ayaklara sahip bir sehpa düşünebilirsiniz. Sizlerde yukarıdaki görseldeki gibi salonunuzda modern bir çizgi dizayn edip bu çizgi zarif bir zigonla tamamlamayı düşünürseniz, bu ürünü İstikbal mobilyanın ürün gamında bulabilirsiniz.

Bellona

bellona zigon sehpa modelleri

Yaşam alanlarınızda klasik bir çizgi hakim ise, bu çizgiyi biraz yumuşatmak, biraz da estetiği ön plana çıkarmak adına yüzeyi mermer görünümlü zigon sehpaları düşünebilirsiniz. Yukarıdaki ürünü Bellona da bulabilirsiniz.

Mondi

üçlü zigon sehpa tasarımları mondi

Farklı tasarımlar arayanlar için bu sefer gözlerimizi Mondi ‘ ye çeviriyoruz. Siyah yuvarlak mermer yüzey, gold ince ayaklara sahip bu üçlü zigon sehpa, yaşam alanlarınızı elit bir görünüme kavuşturacaktır.

Vivense

vivense zigon sehpa

İpeksi yüzeyi ve ayakları sayesinde oturma odanızın veya salonunuzun dekorunda estetik bir detay olarak göze çarpacak Vivense zigon sehpalara ne dersiniz ?

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Zigon Sehpa Modelleri için yorumda bulun

    Zigon Sehpa Modelleri için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Zigon Sehpa Modelleri için ilk yorumu yapabilirsin.