Zebrano Oturma Gruplarını Görmelisiniz

Yaşam alanlarınızı kusursuz bir güzelliğe kavuşturmaya hazır mısınız ? Soft ve şık tavrı ile özel misafirlerinizi zarif bir ortamla karşılamanın keyfini Zebrano oturma grubu ile çıkartın.

Evinizin oturma odasında ve salonunda lüks, zarif ve ince bir çizgi oluşturmayı düşünüyor aynı zamanda konfor ve rahatlığa önem veriyorsanız birazdan sizlerin beğenisine sunacağımız yeni sezon Zebrano oturma grubu modelleri , önce göz estetiğinize hitap edip, oradan kalbinizi feth edip ardından evinize yerleşmek için sizleri mest edecek.

İşte yeni stiliniz ile görenleri büyüleyeceğiniz evinizi saray yavrusuna çevirecek olan, zarif ve konforlu oturma grupları.

Elegan Bir Çizgi İçin Alisee

zebrano oturma grubu alisee

Görenleri kıskandıracak bir güzellik Alisse . Klasiğin modernleşmiş yorumu, sadeliğin zarif ve şık versiyonu. Farklı formattaki tasarımı ile , geniş oturma alanı ile salonunuzda uzun süre gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz oldukça ideal bir oturma grubu.

Kadifemsi Bir Dokunuş

zebrano mobilya koltuk takımları fenny

Salon dizaynızı gerçeğe dönüştürecek Fenny koltuk takımı. Sezonun göz alıcı renklerinden biri olan yeşil, bu modelde kapitoneli işlemlerin bir versiyona can vermekte. Bir taraftan elit bir çizgi oluşturmak, bir taraftan da sıcacık huzur verici bir ortam oluşturmak için, tercihinizi bu üründen yana yapabilirsiniz.

Özel Dokunuşlar

zebrano daimon koltuk takımı

Bu sezonun en gözde parçalarından biri olan Daimon koltuk takımı. Özel dokuya sahip kumaşı, ayak ve kol kısmında uygulanan gold detayları ile kendine özgü kimliğini evinize yansıtmaya geliyor. Bu kimliği salonlarınıza yansıtmaya ne dersiniz ?

Naturel Şıklık

zebrano mobilya oturma grupları 2020

Oturma grubu yelpazesi içerisindeki ürünlerin zaman zaman doku ve renklerine küçük dokunuşlar yaparak, estetiği ön plana çıkartan Zebrano, şık detayları ile evinize görsel bir estetik katmaya devam ediyor. Tıpkı yukarıdaki görseldeki modelde olduğu gibi toprak tonlarına naturel dokunuşlar yaparak şıklığı yaşam alanlarınıza yansıtıyor.

Oturma Odanızdaki Rahatlığın Adı

zebrona mobilya pierro oturma grubu

Salondan oturma odasına doğru transfer olurken yanımıza rahatlığı ve konforu da almayı unutmuyoruz. Hem oturma odamızın çizgisine elit bir yorum katacak , hem konfor ve rahatlığı taşıyacak bir oturma grubu arayanlar için Pierro koltuk takımını. Konfor ve rahatlığın yanında kusursuz bir görünüm ve daha fazlasını isteyenler için .

Bir yanıt yazın