Yılbaşını Evde Geçirecekler İçin Öneriler

Yeni bir yılı karşılamamıza çok kısa bir süre kala, çoğu kişinin aklında, acaba yılbaşı gecesinde evde mi olsak, yoksa dışarıda mı ? Yeni yılı dışarıda geçirmek isteyen birçok kişi şimdiden rezervasyonları yaptırmış durumda. Birçoğu da evde sevdikleri ile birlikte yeni yılı karşılamayı düşünüyor.

Eğer sizlerde 2020 yılını evde sevdiklerinizle birlikte geçirmeyi düşünüyorsanız ve nasıl bir hazırlık yapacağınız konusunda henüz bir karar veremediyseniz , bu konuda sizlere ilham verecek olan önerilerimize göz atmanızı öneririz.

Davetiye Listenizi Hazırlayın

İşe önce bir liste hazırlayarak başlamanızı öneririz. Elinize telefonunuzu alıp, rehberinizi incelemeye başlayın. O gece için sizler kimlerin eşlik edebileceğini düşünüp, o kişileri arayın. Böylelikle sizlere kaç kimlerin eşlik edeceğini bilip, hazırlıklarınızı o yönde yaparsınız.

Yılbaşı Süsleri

dekoratif yılbaşı süsleri

Evinizin dekorasyonunda yılbaşı atmosferini oluşturmak için birkaç küçük sihirli dokunuş yapabilirsiniz. Süslemeler için öyle büyük bir bütçe ayırmanıza da gerek yok. Öncelikle evinizde daha önceden kullandığınız yılbaşı süsleri var ise onları kullanabilirsiniz. Dışarıdan topladığınız kozalakları sprey boya ile boyayarak dekorunuzun bir parçası haline getirebilirsiniz. Elinizdeki mumları değerlendirebilirsiniz.

Müzik Listesi

Gece boyu arka planda çalan güzel bir müzik hem ruhunuzu okşar, hem parti havasına girmenizi sağlar. Şimdiden güzel bir müzik listesi hazırlamaya başlayabilirsiniz.

Kendi Yılbaşı Ağacını Kendin Yap

Yeni yılın olmazsa olmazları yılbaşı ağaçları. Dekorunuzda illa yılbaşı ağacı olmalı diyorsanız, bu konuda sizler önerimiz, öncelikle evinizdeki bitkilerden hangisini yılbaşı ağacına çevirebileceğinizi düşünün. Bu konuda sizlere ilham vermesi açısından ” Elinizdeki Malzemelerle Yılbaşı Ağacı Tasarımları ” konumuza göz atabilirsiniz.

Yılbaşı Ruhunuzu Sofranıza Yansıtın

yılbaşı sofrası fikirleri

Yaratıcılığınızı ortaya bırakarak şahane bir sofra hazırlayıp, misafirlerinizi mest edebilirsiniz. Yılbaşı ruhunuzu zarif ve ince bir şekilde sofranıza yansıtmak için yılbaşı renklerini ve figürlerinin üzerinde olduğu kadehlere ve bardaklara masanızda yer verebilirsiniz. Masanızın daha elit ve ışıltılı görülmesi için gold renkli peçeteler yerleştirebilirsiniz. Davetlilerinize özel güzel dilek kartları yazıp, masanın üzerine bırakabilirsiniz. Bu sayede hem davetlileriniz kendilerini özel hissedecektir. Hem bugünün hatırası olarak saklayacaklardır.

Ruhları Okşayacak Yılbaşı Hediyeleri

yılbaşı hediye fikirleri 2020

Gecenin sonuna gelinmişse eğer, hediyeleşmenin vakti de gelmiş demektir. Öyle çok büyük ve pahalı hediyeler almaya gerek yok. Karşınızdaki kişi düşünüp, değer verdiğinizi hissettirecek, onun severek kullanacağı küçük bir hediye onu çok mutlu edecektir.

Yeni Yıl Şarkıları

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?