Yılbaşı Süslerini Nasıl Değerlendirebilirim ?

Yeni yılın heyecanı, ruhunu evimize yansıtan yılbaşı süslerini nasıl değerlendirebilirim, diye düşünenler için güzel bir önerimiz olacak.

Yılbaşı gecesi için ev dekorasyonunda kullanmış olduğumuz ürünleri değişik şekillerde kullanarak, evinizde hep yeni yılın, heyecanı ve coşkusunu yaşatabilirsiniz. Gelin, birlikte yılbaşı süslerini nasıl değerlendirebileceğimize bir göz atalım.

Yılbaşı dekorasyonu için yılbaşı ağacını, pencereleri ve duvarları süslemek için kullanmış olduğumuz led ışıkları, evinizin farklı alanlarında kullanmaya devam edebilirsiniz.

Led Işıklarını Nasıl Değerlendirebilirim ?

Evinizin iç cephe duvarlarına estetik katsın diye taktığınız tablolar, ölümsüzleştirdiğiniz fotoğraf karelerin yer aldığı çerçevelere led ışıklarla küçük bir dokunuş yapıp, yeni bir ışıltılı görsel bir estetiğe kavuşturabilirsiniz. Yapmanız gereken şey tablo ve çerçevenin etrafından led şeritli ışıkları geçirmek olacaktır.

Bir kenarda öyle boş boş duran kavanozları değerlendirmenin zamanı gelmedi mi ? Bir kenarda sessiz sedasız duran kavanozun için led ışıklarını yerleştirin. Bu sayede kavanozu farklı bir şekilde değerlendirmiş olursunuz, hem de evinize farklı bir renk katmış olursunuz. İçi ışıklar ile dolu kavanozu dilerseniz, çalışma masanıza bırakıp, ortam da farklı bir ışık kaynağı oluşturmuş olursunuz.

renkli zincirli boncukları değerlendirme

Birbirinden renkli boncuklar öyle bir kutunun içinde yeni seneyi mi bekliyor ? Bizce yeni seneyi beklemesin, yaşam alanımızın dizaynına tüm sene eşlik etsin. 😉 Nasıl mı , hemen anlatalım.

Salonunuzda yada evinizin herhangi bir alanında bulunan çiçeklerinizi, bitkilerinizi bir tık daha ön plana çıkartmaya hazır mısınız ? Saksıların etrafına rengarenk zincir boncukları bir güzel dolamanız yeterli olacaktır. Bu arada eğer bitkiniz kalın, güçlü bir gövdeye ve dalları mevcut ise dilerseniz zincirli boncukları dallarına da dolaya bilirsiniz.

dekoratif mumluk modelleri

İster sıradan bir akşam yemeği olsun, ister özel bir yemek daveti olsun, sofranız her zaman için ışıltı ve zarif olsun. Yukarıdaki görselde yer aldığı gibi mum ve kadehleri farklı şekilde kullanabilirsiniz.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?