Yeni Sezon Asma Tavan Modelleri

Evimizde bir takım yenilikler yaparken genelde tavan dekorasyonu es geçtiğimiz anlar olmuştur. Şimdilerde ise evimizi büyük çapta yenilemeye karar verdiğimiz sırada ilk önce acaba tavan dekorasyonu için nasıl bir uygulama yapabiliriz, sorusuna yanıt arıyoruz.

Sizlerde bugünlerde evinizin bir bölümünde veyahut her alanında değişim birtakım yenilikler yapmayı planlıyorsanız, ve aklınızın bir tarafında tavanın görünümü ile sorularınız var ise, hem bu sorularınıza cevap bulmak adına hem de yaşam alanınızın dizaynı için size ilham vermek adına bize katılabilirsiniz.

Asma Tavan Dekorasyonları

Küçük bir dokunuş ve farklı ışıklandırma metotları ile boş, cansız ve ruhsuz duran evinizin hatta ofisinizin tavanlarına ruh ve canlılık katabilirsiniz. Şuan için mevcut olan görünümünde solukluk meydana gelmiş olan tavanlarınızı göz önüne getirin. Şimdide bu görünümü tamamen tersine çevirecek mekanın atmosferini değiştirip enerjisini yükseltecek olan asma tavan örneklerini inceleyelim.

2020 asma tavan modelleri

Bir taraftan iç mekanlarınıza estetik katmak için, bir taraftan da mekanınızı aydınlatmak için asma tavan tasarımlarından yararlanabilirsiniz. Tabi bu uygulamadan yararlanmak için bazı noktaları göz önünde bulundurmakta fayda var.

salon asma tavan modelleri 2019

Öncelikle iç mekanınızın çizgisine ve zevkine hitap edecek tavan uygulama örneklerini incelemenizi tavsiye ederiz. Yine mekanın büyüklüğüne göre nasıl bir aydınlatma istediğinize karar vermelisiniz.

Oturma Odasında Modern Etkiler

modern oturma odası asma tavan modelleri

Minimalist bir çizgi ile dizayn edilmiş bu oturma odasında beyazın zarafeti hakim. Bu minimalist çizgi ve beyaz rengin zarafetini asma tavan tasarımı tamamlıyor. Asma tavan ışıklandırma ile güçlendirerek odanın odak noktası oluyor.

Göz Estetiğine Hitap Eden Mutfaklar

yeni sezon mutfak asma tavan tasarımları

Günümüzde mutfaklar sosyalleşme alanlarımız olarak kullanmaya başladık. Eğer sizlerde mutfağınızı kimi zaman arkadaşlarınızla, kimi zaman komşularınızla sosyalleşme alanı olarak kullanıyorsanız, mutfağınızı küçük bir kafe butiğe çevirebilirsiniz.

Gergi Tavan Modelleri

gergi asma tavan modelleri

Sadece bir önceki görseldeki gibi alçıpan asma tavan uygulaması yaptırabileceğiniz gibi, gergi asma tavan uygulaması da yaptırabilirsiniz. Gökyüzünü sanki evinizin içindeymiş gibi hissetmenize yardımcı olacak gökyüzü veya farklı desenlerden oluşan modeller arasından seçimler yapabilirsiniz.

Ofis Uygulamaları

ofis tavan dekorasyonu asma tavan uygulaması

Bu uygulamalar evlerimizi güzelleştirdiği kadar, iş yerlerimize, ofisimize ve toplantı salonlarımıza estetik katmak içinde oldukça ideal bir seçim olduğunu söyleyebiliriz.

2 Yorum

Bir yanıt yazın