in

Yeni Kaşmir Halı Koleksiyonu Gold

yeni sezon kaşmir halı koleksiyonu

” Dokusunda Moda Var ” Kaşmir Halı

Adım adım sonbahar mevsimine yaklaştığımız bugünlerde evimizin kışlık modu için yavaştan yavaşa yeni sezon halı modellerine göz atmaya başlıyoruz.

Kimimiz yeni kuracağımız yuva için, kimimiz halıların eskidiği için kimimiz ise bu sezon hangi renk ve desenler ön planda diye şöyle bir halı koleksiyonlarına göz atmaya başlamıştır. Bizde hem yeni halı almayı düşünenler hem de tercihini Kaşmir Halı markasından yapan sevgili takipçilerimiz için yeni sezon Kaşmir Halı koleksiyonuna bir göz atalım, istedik.

Kaşmir Halı Gold Serisi

yeni sezon kaşmir halı koleksiyonu

Kaşmir Halı koleksiyonuna şöyle bir göz attığımızda fark renk, desen ve modelleri ile farklı tarzlara ve zevklere hitap eden halı serisi bulmak mümkün. Biz bugün yeni koleksiyonun içerisinde yer alan klasik çizgiye modern bir yorum katan yeni koleksiyonun gözdeleri arasında yer almaya aday Kaşmir Gold Halı Serisini paylaşmak istiyoruz.

halı markaları kaşmir gold serisi

Modalen iplik kullanılarak özel Kaşmir Halı teknolojisi ile üretilen Gold serisi başta salonlarınız olmak üzere evinizin her odasında büyük bir zevkle serip, dekorasyonunuzu elit bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Gold serisini, diğer serilerden bir tık daha ön plana çıkartan ayrıntılar arasında iç gıcıklayan dantel desenler olduğunu söyleyebiliriz.

kaşmir halı modelleri gold

Halıda Dantel Detaylar

Baktığınız halı modelleri içerisinde öyle bir halı vardır ki, ebatıyla, renkleriyle ve desenler ile bu halı benim evimde olmalı, dersiniz. İşte Kaşmir Halı Gold Serisi de daha ilk bakışta, önce aklınızda, sonra evinizde yerini almayı başaran halılardan biri. Bu halıyı diğer halılardan biraz daha ön plana çıkartan albenisini artıran detay zarif dantel desenleri ile çerçevelen klasik desenlerin bir tablo edasında sunulmuş olması. Koleksiyonu incelemeye başladığınız andan itibaren salonunuz için hangi halıyı seçeceğiniz konusunda kararsız kalabilirsiniz.

Yazının başında da belirtiğimiz gibi modalen iplik ile üretilmiş olan ipek tuşeli bu halının en büyük özelliklerinden biri de tozum yok özelliğine sahip olmasıdır. Diğer halı serilerini göz önümüzde bulundurduğumuzda tozum yok özelliği ile diğer halılar göre daha az toz tutmakta. Bu halının diğer bir özelliği ise kaymaz halı özelliğine sahip olmasıdır.

Written by admin

Bir cevap yazın

GIPHY App Key not set. Please check settings

kuru yapraklarla dekorasyon

Sonbaharda Evinize Güzellik Katacak Objeler

doğtaş hector genç odası

Doğtaş Genç Odaları Yatak Hediyeli !