Yataş Yatak Modelleri

Yataş yatak modelleri konforlu bir uyku noktasında üst düzeyde bir etkiyi ortaya koyabilmektedir. Bundan dolayı son zamanlarda Yataş yatak modelleri sıklıkla gündeme geliyor. Yeni bir güne sırt ve boyun ağrılarıyla mı başlıyorsunuz ? Gece boyu bir o tarafa bir bu tarafa döndüğünüz halde bir türlü derin bir uykuya geçemediniz mi ? Eğer yeni bir güne pozitif , enerji dolu, boyun ve sırt ağrısı çekmeden uyanmak istiyorsanız, yatağınızın değiştirmenin zamanı gelmiş demektir.

Rahatlığın ve Konforun Birleştiği Yatak Yataş

Günün yorgunluğunu arkanızda bırakıp, yeni bir güne hem bedenen hem ruhen rahat ve huzurlu bir şekilde uyanmanıza zemin hazırlayacak modern çizgilerin konforla buluştuğu yeni sezon Yataş yatak modellerini sizler için inceledik.

Yataş’ın yeni sezon ürünleri arasında yer alan tek kişilik yatak modelleri ve çift kişilik yatak modellerini gelin yakından bir inceleyelim.

Vesta DHT Yaylı Seri Yatak

yataş yatak modelleri 2020

Yataş ‘ın en çok satan yatak modelleri arasında yer alan Vesta DHT yaylı seri yatakları içerisinde yer alan bu yatak modeli, Yataş’a özel çift tavlanmış çelik yaylardan oluşmakta ve DHT yay teknolojisi ile üretilerek yüksek konfor sağlanmaktadır. Görselde de görüldüğü üzere Vesta yatak , jakarlı lüks dokuma kumaş kullanılmış. Ayrıca yumuşa kapitone katmanı sayesinde de basıncın eşit bir şekilde dağıtılması sağlanıp, omurgayı desteklemektedir.

Dream Box Roll Pack Yatak

yataş çift kişilik yatak modelleri

Her insanın farklı bir vücut yapısı vardır. Aynı zamanda herkesin uyku pozisyonu da farklıdır. Farklı vücut yapılarına ve uyku pozisyonlarına destek sağlayan kişiye özel konfor sağlayan yatak bulmakta bazen zor olabiliyor. İşte bu zorluğu kolaylaştırmak adına Yataş, Dream Box Roll Pack Yatakları üretmiş.

Duchess Pocket Yaylı Seri Yatak

yataş yaylı yatak çeşitleri

Eğer çift kişilik bir yatak arayışı içerisindeyseniz 7 bölgeli Pocket yay sistemi ve ödüllü teknolojileri ile fark yaratan Duchess Comfortu serisi içerisinde yer alan yataklara bir bakın, deriz. Uyku sırasında sağ sola çok dönen birisi iseniz ve bu dönüşlerden eşiniz uykusu bölünüyorsa, bu yatak tam sizlik diyebiliriz. Siz uyku sırasında döndüğünüz zaman eşinizin uykusu bölünmeyecek.

Athletic Premium Serisi

yataş tek kişilik yatak

Artık yeni bir güne sırt ve boyun ağrıları ile uyanmak istemiyorsanız, yatağınızın değişim zamanı gelmiş demektir. Peki, nasıl bir yatak tercih edebiliriz, diye aklınızdan geçiriyorsanız, hemen sizlere gözlerinizi vücuttaki enerji seviyenizi artırmaya yardımcı olacak, aynı zamanda vücudunuzun dinçleştirip, kaslarınızı çabuk toparlanmasına yardımcı olacak Athletic Premium Yatak Serisi incelemenizi tavsiye ederiz.

En İyi Yataş Yatak Hangisidir?

Rahat bir uyku çekmek istediğimiz zaman aklımıza genel ilk markalar arasında Yataş ilk sıralarda yer alır. Yeni nesil tasarım özellikleriyle dikkatleri üzerine çeken en iyi Yataş yatak hangisidir? Özellikle prestige prime modelinin konforlu bir uyku noktasında iddialı bir model olduğunu rahatlıkla ifade edebiliriz. Bu modelin ortopedik bir yatak olması ve döküm sünger teknolojisinin başarılı bir şekilde uygulandığı bir model olması, iddialı bir yatak olmasını da mümkün kılmaktadır. Yine özellikle sert yatakları seviyorsanız bu model tam da size göredir, diyebiliriz.

Bir yanıt yazın