Yatak Odasına Yaz Getiren Nevresimler

Yatak Odanıza Yazı Getirecek Nevresim Takımları

Yazın gözde renkleri, göz kamaştırıcı desen ve şekilleri ile tasarlanmış olan nevresim takımları ile yatak odanızın atmosferinde yazın sıcak yüzünü ve enerjisini yansıtabilirsiniz.

Cıvıl cıvıl bir atmosfer enerjisinizi ve içinizi açacak, yatak odalarınızı yepyeni bir görünüme kavuşturacak olan bu yazın trendleri arasında yer alan yeni sezon nevresim takımları arasından birkaç modeli, sizler ile paylaşmak istiyoruz.

Yatak Odanızda Yaz Esintileri Oluşturacak Nevresim Takımları

Özdilek

Genel olarak yatak odası tekstil ürünlerine baktığımızda bu yıl tek rengin hakim olduğu sade nevresim takımların yanı sıra birbirleri ile ahenk içinde olan renk kombinasyonları da ön planda.

özdilek nevresim takımı modelleri

Desen ve renk kombinasyonları ile bu sezon dikkatleri üzerine çeken Özdilek’in yeni sezon nevresim takımı modellerine göz atabilirsiniz. Günü huzur içinde bitirip, yeni güne enerji dolu başlamanıza yardımcı olacak olan bu ürünler yatak odanızın atmosferine de tazelik katacaktır.

Bella Maison

Hatırlayacağınız üzere geçen sezon yatak odası tekstil ürünlerinde floral desenler oldukça popülerdi. Bu sezona baktığımızda ise floral desenler yerlerini büyük tropikal desenlere ve aynı zamanda geometrik şekillere bıraktığını görmekteyiz.

yeni sezon nevresim takımları bella maison

Hem bu sezonun trendini yakalamak hem de kendi stilinizi oluşturmak için Bella Maison ürünlerine göz atabilirsiniz. Burada hem yeni trend ürünleri görebilirsiniz, hem de ürünler arasından tek tek seçim yapıp kendi kombinasyonunuzu oluşturabilirsiniz. Bu ürünlerin diğer bir özelliği ise çift taraflı kullanılmasıdır. İstediğiniz zaman nevresimin diğer yüzünü kullanarak yatak odanızın ambiyansını değiştirebilirsiniz.

Taç

Ev tekstil ürünlerin vazgeçilmez markaları arasında yer alan Taç, her zevke ve çizgiye hitap eden yeni trendlerin ürünlerine yansıttığı yeni koleksiyonu yine göz alıcı bir güzellikte.

2020 taç nevresim takımı modelleri

Taç yeni sezon yaz koleksiyonunda doğanın zarif çiçeklerinden ilham alarak bu zarif çiçekler desenlerini ürünlerine yansıtarak enerji dolu bir yaz sabahına uyanmanızı sağlıyor. Doğanın huzurunu yatak odanıza taşımaya hazır mısınız ?

Madame Coco

Kendine özgü stili ile farklı tarzlara hitap eden ürünler sunmaya devam eden Madame Coco, ev tekstil ürünleriyle de dikkatleri üzerinde toplamayı başarıyor.

madame coco nevresim takımları

Isıyı dengeleyen 4 mevsim kullanabileceğiniz Ranforce serisi, pastel ve floral desenleri ile Ventoux serisi ve daha farklı seriler Madame Coco da sizi bekliyor.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?