in

Vivense Kitaplık Modelleri Fiyatları

yeni vivense kitaplık modelleri ve fiyatları

Evinizde yada iş yerinizde kitaplarınızı düzenli bir şekilde bırakabileceğiniz, şık ve kullanışlı bir kitaplık arayışı içerisindeyseniz, gözlerinizi Vivense mobilyanın çalışma odası kategorisi içerisinde yer alan kitaplık modellerine çevirmenizi istiyoruz.

Evinizde ve iş yerinizde yeni oluşturmayı düşündüğünüz kitap köşesini alanı ne olursa olsun, bu alana uygun kitaplık tasarımları oldukça uygun fiyatta da burada bulabileceğinizi belirtmek isteriz.

Kitap okuma zevkine varabileceğiniz, kitaplarınızın düzenli bir şekilde sıralayıp sergileyebileceğiniz ev ve ofis dekorasyonu için en şık kütüphane, raf kitaplıkları, duvara monte kitaplık modellerini burada bulabilirsiniz.

Şimdi gelin, çalışma alanınızda yada farklı bir alanda oluşturabileceğiniz kitaplık alanı için modellere ve fiyatlar bir göz atalım.

vivense kitaplık modelleri
Cube Kitaplık Sarı

Hem kitaplık olarak kullanabileceğiniz hem de dekoratif raf olarak kullanabileceğiniz oldukça kullanışlı bir ürün. Cube Kitaplık Sarı fiyatı ; şuan için 139 TL ‘den 101 TL indirilmiş durumda.

vivense çalışma masası modelleri
Yağız Çalışma Masası Beyaz

Aklınızda hem çalışma masası hem de kitaplık var ise, ikisini bir arada size sunan çalışma masalı kitaplık modelini tercih edebilirsiniz. Yağız çalışma masası modelini incelediğimizde bir alanın çalışma masası olarak dizayn edilmiş. Hemen çalışma masasın bir bölümü kitaplık olarak tasarlanmış. Kitaplık bölümünü incelediğimizde ise bir tarafında açık raf sistemi, bir tarafında kapaklı dolap tercih edilmiş. Bu ürünün fiyatı şuan için 519 TL ‘den 309 TL indirilmiş durumda.

duvara monte kitaplık tasarımları vivense
Alvino Duvara Monte Kitaplık Beyaz

Hem ofisinizde hem de evinizin herhangi bir mekanında kullanabileceğiniz oldukça şık aynı zamanda duvar dekorasyonunuza estetik katacak oldukça kullanışlı bir ürün karşımızda. İster kitaplık, ister ev aksesuarlarınızı sergileyebileceğiniz duvara monte bir raf arayışı içindeyseniz bu ürünü inceleyebilirsiniz. Alvino duvara monte kitaplık fiyatı ; 649 TL’den 529 TL ‘ye indirilmiş durumda.

metal raflı kitaplık vivense
Prado Metal 5 Raflı Dekoratif Kitaplık

Evinizin, iş yerinizin yada ofisinizin çizgisine çağdaş bir yorum katmak için böyle bir ürün düşünebilirsiniz. Metal 5 raftan oluşan dekoratif kitaplık bulunduğu ortama hem çağdaş bir yorum katar, hem de görsel bir estetik. Sizde yaşadığınız alana böyle görsel bir estetik katmaya ne dersiniz ? Prado metal 5 raflı dekoratif kitaplık fiyatı ; 419 TL.

Written by admin

Bir cevap yazın

GIPHY App Key not set. Please check settings

çocuklar için banyo dekorasyonu

Çocuklar İçin Banyo Tasarımları

Eski Paspaslar Nasıl Yenilenir ?