in

Tv Ünitesi Dekorasyonu İçin 4 Öneri

farklı tv ünitesi dekorasyonları

Bir zamanlar oturma odasının merkezinde bulunan şömineler ve kitaplıklar artık günümüzde yerini televizyon ünitelerine bırakmış durumda. Televizyon ünitelerin merkezi duruma geldi mekanları daha şık ve daha kullanışlı hale getirmek isteyenler için birbirinden farklı şahane tv ünitesi dekorasyon fikirlerimiz var.

Günümüzde televizyon ünitesiz bir oturma odasını düşünülmemektedir. Plazma ve LCD için yaşam alanlarımıza girmeye başlayan bu ürünler, gün geçtikçe vazgeçilmez mobilya parçalarımızın arasında yer almaya başladı. Sürekli bir değişim ve gelişim içinde olan bu ürünler duruşuyla ve işlevselliği mekanlarımıza farklı bir yorum farklı bir estetik sunuyor.

Peki, başta oturma odalarımızın vazgeçilmez mobilya parçalarından biri olan televizyon ünitelerini daha farklı şekillerde konumlayarak, odanızın albenisini artırmaya ne dersiniz ? İşte odanıza farklı yorumlar katacak olan dekorasyon fikirleri.

Televizyon Ünitesi İçin Dekorasyon Önerileri

Ferah ve Rahat Bir Dizayn

duvara monte tv ünitesi modelleri

Odanız geniş ve refah bir durumda ise yukarıdaki görselde yer alan rahat ve refah bir dizayna sahip geniş ekrana sahip tv ünitesi odanızın dekorasyon çizgisini destekleyebilirsiniz. Böyle bir uygulama ile hem yerden tasarruf sağlamış olursunuz, hem de rahat rahat televizyon seyretmenin keyfine varmış olursunuz.

Tv Manzarası

tv ünitesi dekorasyon ürünleri

Diyelim ki evinizin herhangi bir odasının muhteşem bir doğa manzarasına sahip. Sizde hem bu doğa manzarasını doya doya seyretmek hem de televizyon keyfini bu mekanda çıkarmayı düşünüyorsunuz. Böyle bir düşünceniz var ise bizim size önerimiz şu olacaktır. Öncelikle manzaranın olduğu yerde boydan boya bir cam yaptırın. Sonra yukarıdaki görsel olduğu gibi televizyonunuzu bu şekilde monte edin. Bu şekilde manzara görselini kapatmamış olursunuz.

Fütüristik Tasarım

farklı tv ünitesi dekorasyonları

Farklı dekorasyon tarzlarından hoşlanıyorsanız, bu tarzı beğeneceğinizi düşünüyoruz. Öncelikle odanızı fütüristik tarzda dizayn ederek ilk adımı atın. Sonra bu dizayna eşlik edecek bir tv ünitesi ekleyin. Bu dizayn sayesinde hem odanın dekorasyonu kendi içinde bir görsel bütünlük sağlayacak hem de yaşam alanınızda yapmış olduğunuz fütüristik tasarım ile farklı bir estetik katmış olursunuz.

Yalın ve Şık

tv ünitesi modelleri ve dekorasyon fikirleri

Evinizin dekorasyonunda yalınlık, şıklık ve minimalist bir çizgi hakim ise bu çizgiyi zarif bir şekilde tamamlamak adına sade bir tv ünitesi tercih edebilirsiniz.

Written by admin

Bir cevap yazın

GIPHY App Key not set. Please check settings

Her Bütçeye Uygun Pike Takımları

değişik lambader modelleri

Lambader Alırken Dikkat Etmeniz Gerekenler