Tv Kablo Gizleme Nasıl Yapılır?

Evinin çok güzel görünmesini herkes ister. Ne kadar pahalı mobilyalar alınsa da kablolar salonlar için bir cehennem olabiliyor. Eğer sizde tv kablo gizleme nasıl yapılır biliyorsanız eğer, bu sorunun çözümü oldukça basittir. Kabloları çeşitli şekillerde saklayabilirsiniz ve böylece kötü görünümün önüne geçebilirsiniz. Bu yöntemler oldukça basit ve zahmetsizdir. Özellikle bazılarını oldukça uygun bir ücrete yapabilirsiniz. Bu uygulamalar ne kadar basit ve zahmetsiz olsa da kablolar prize bağlı olacağı için elektrik çarpmasına karşın dikkatli olmalısınız. Eğer yöntemler sizin için çok zorlu ve karmaşık ise yapmamanız daha iyi olacaktır. Tv kablo gizleme nasıl yapılır bilen birinden yarım alınmalı ve gücen içinde salonumuzu güzelleştirmeliyiz.

Tv kablo gizleme nasil yapilir

Duvar Kağıdı ile Tv Kablo Gizleme Nasıl Yapılır

En yaygın kullanılan duvar kağıdı ile tv kablo gizleme yöntemi biraz tehlikeli olabilmektedir. Çünkü bu işlemde kabloyu duvarın içinden geçireceğiz. Bu yüzden bu iş için bir ustadan yardım alabilirsiniz. İlk olarak kablonun gidiş yönünde duvarı kırın. Daha sonrasında kabloyu kırdığınız duvarın içerisine sıkıştırın. Kil yaparak kırık duvarı kapatabilir daha sonrasında daha da estetik görülmesi adına duvar kağıdı kaplayabilirsiniz. Böylece hem güzel bir salonunuz olur hem de temiz bir iş yapmış olursunuz. Duvar kağıdınızı seçerken televizyonun arka kısmına yerleştireceğiniz için karmaşık olmamasına dikkat etmelisiniz. Aksi halde salonunuz daha boğucu olabilir. Tek renk ve canlı duvar kağıdı seçmek sizin için daha iyi olacaktır.

Nasil Tv Kablosu Gizlenir

Dekoratif Süsler ile Kablo Gizleme

Kablo gizlemek bazen duvar kırmak gibi masraflı olsa da bazen de küçük dokunuşlarla uyguna getirmek mümkündür. Dekoratif süsler ile kablo gizleme ile evinizi hem çok zarif göstereceksiniz hem de bu küçük dokunuş sayesinde salonunuz çok zarif olacak. İlk olarak yapmanız gereken şey evinizin dekorasyonuna uygun şık bir dekoratif bir duvar süsü almak olacaktır. Bu kablonuzun boyuna bağlı olarak upuzunda olabilir ya da kablonuzu kullanarak yapacağınız şık bir dekorasyonda güzel olabilir. Eğer hiçbir işlem yapmadan gizlemek isterseniz televizyonu duvar sabitlememeli ve prize yakın bir yere koymalısınız. Tv ünitesinin arkasından kabloyu geçirerek gizleyebilirsiniz.

Kablo Gizleme Aparati Kablo Gizleme Televizyon Kablosu Gizleme Yontemleri Televizyon Kablosu Gizleme Tv Kablo Gizleme Yontemleri Tv kablo gizleme Tv Kablosu Nasil Gizlenir

Bir yanıt yazın