in

Stil Sahibi Lüks Bir Yatak Odası Dekorasyonu

Birazdan sizler ile birlikte inceleyeceğimiz dairenin dekorasyonunda yüksek bir tasarım becerisi , dekorasyon alanında usta bir firma ve yeteri maddi kaynağın bir araya geldiği zaman ortaya nasıl muhteşem bir daire dekorasyonun ortaya çıktığını göreceğiz. Lüks bir çizginin hakim olduğu bu dairede aynı zamanda stile sahip olan bir dekorasyon örneğine şahitlik edeceğiz.

Bir çok villa ve daire dekorasyonunda içeren geniş referansları ile kendi alanında bir marka haline gelen Monlab Design, firması her projesinde olduğu gibi birazdan paylaşacağımız projesinde de stil ve zarafeti bir arada kullanmış. Sizleri daha fazla merakta bırakmadan örnek dairemizi incelemeye başlayalım.

Yatak Başında Mermer Dokunuş

lüks yatak odası dekorasyon örnekleri

Lüks ve stili buluşturan daireyi incelemeye yatak odasından başlıyoruz. Yatak odasında ilk gözümüze çarpan ayrıntı yatak başlığında tercih edilen mermer dokunuş oluyor. Yatağı ve yatak başlığını alışılagelmiş bir mobilya ürünü olmaktan çıkartan ve aynı zamanda ev dekorasyonunu sabit bir hale getiren oldukça ilginç ve dikkat çekici bir uygulama ile karşılaşıyoruz. Yatak başlığında mermer bir çerçeve tercih edilerek nefis bir konsol ile birleştirilip elegan bir görünüme kavuşturulmuş.

Yatak Odası İçin Gizli Aydınlatmalar

yatak odası için aydınlatma önerileri

Yatak başlığını yakından incelediğimizde mermer ve ahşap işçiliğin zarif bir incelikle işlendiğini görmekteyiz. Bu alanda dikkatimizi çeken diğer bir ayrıntı ise yatak başlığının hemen bitiş noktasında hemen başlayan geniş raf oluyor. Oldukça işlevsel bir özelliğe sahip olan bu raf, elimizin hemen altında olmasını istediğimiz kitaplar için şahane bir alan olmuş. Raf içi tercih edilen gizli aydınlatma bir taraftan oda da loş bir ışık oluştururken bir taraftan da uyumadan önce kitap okumak için kafi miktarda güçlü bir hacme sahip.

Etkileyici Bir Aksesuar Dolabı

lüks giyinme odası tasarımları

Bu projede birçok sıra dışı detaylar ile karşılaşmak mümkün. Hemen bu sıra dışı detaylardan bir tanesini sizler ile paylaşalım. Ayrı bir giyinme odası yerine yatak odasının iki tarafında çok şık ve zarif biçimde dağıtımı yapılarak yatak odası dekorasyonun bir parçası haline getirilen yatak başının hemen arka yüzünde yer alan bir aksesuar dolabı görmekteyiz.

Written by admin

Bir cevap yazın

GIPHY App Key not set. Please check settings

yeni sezon teras mobilyaları

Teras İçin İlham Verici Farklı Stiller

asma tavan modelleri 2020

Evinizin Havasını Değiştirecek Asma Tavanlar