in

Sonbaharda Evinize Güzellik Katacak Objeler

kuru yapraklarla dekorasyon

Yaz aylarının son demlerini yaşadığımız bugünlerde evimizin dekorasyonu yavaş yavaş sonbahar moduna geçirmek üzereyiz. Yaşam alanlarınızın dizaynını sonbahara hazırlarken, bizde evinizde sonbahar havasını estireceğini düşündüğümüz en güzel objeleri sizler için bir araya getirdik.

Sonbaharın hüzünlü yanını bir tarafa bırakıp, sizi neşelendirecek bir dekorasyon oluşturmaya ne dersiniz ? Bir taraftan yaşam alanınızın çizgisinde sonbahar esintilerine yer verirken, bir taraftan da bütçenizi fazla zorlamadan işin işine yaratıcılığınızı da bırakarak objeler ile küçük dokunuşlar yaparak şık bir dekorasyon oluşturmanız mümkün. Bu konuda sizlere ilham vermesi için birazdan paylaşacağımız önerilere göz atabilirsiniz.

Evinize Estetik Katacak Sonbahar Objeleri

📌 Bal Kabağı İle Evinizi Sonbahara Hazırlayın

balkabağı dekoratif aksesuarlar

Sonbahar kış denince akla ilk gelen şeyler arasında bal kabağı bulunmaktadır. Bu mevsim ile özleşen bal kabağından şahane süslemeler yapabilirsiniz. Mesela güzel bir vazo. Yapmanız gereken bal kabağın baş kısmını kesip, içini dikkatli bir şekilde çıkartmak olacaktır. İçi boş kabağın içine diler canlı ve taze çiçekler, dilerseniz de yapay çiçek bırakarak ortama renk katabilirsiniz.

📌 Kozalakları Es Geçmemek Gerek

Bu mevsimin vazgeçilmez en önemli aksesuarları arasında kozalak yer almakta. Dışarıdan toplamış olduğunuz kozalakları istediğiniz renkte bir sprey boya ile boyayıp, evinizin farklı alanlarında kullanıp, mekanlarınızın atmosferini değiştirebilirsiniz.

📌 Sonbaharın Logosu Kurumuş Yapraklar

Yazın sonu, sonbaharın başlangıcını belli eden dalından sarılıp, düşen kurumuş yapraklar ile dekorasyonunuz da farklı alanlarda kullanabilirsiniz. Karışık yaprak dallarından aranjman yaparak yemek masası dekorasyonuna renkli bir dokunuş yapabilirsiniz.

📌 Buğdaylar İçin Masanızda Yer Açın

dekoratif buğday başağı

Hiç dekorasyonunuz da buğday kullanmayı düşündünüz mü ? Şuana kadar buğdayı, dekorasyonunuzun bir parçası haline getirmediyseniz, şuan itibarıyla düşünmeye başlayacağınızı düşünüyoruz.

📌 Dekorasyonda Hasır Aksesuarlara Her Zaman Yer Vardır

Bazen hasır bir sepet mutfak dekorasyonunda, bazen hasır bir sepet duvar dekorasyonunda bazende hasırdan yapılmış herhangi bir obje, aksesuar yada süs eşyası evimizin kurgusuna doğal bir sıcaklık katar.

📌 Kapı Süsleri

Kuru yapraklardan yapılmış, içinde farklı materyallerin yer aldığı kapı süsü çelenkler ile dış kapınızı süsleyebilirsiniz.

Written by admin

Bir cevap yazın

GIPHY App Key not set. Please check settings

dekorasyonu bozan detaylar

Ev Dekorasyonunu Bozan Detaylar

yeni sezon kaşmir halı koleksiyonu

Yeni Kaşmir Halı Koleksiyonu Gold