Sofranıza Ruhunu Yansıtacak Dokunuş

Büyük bir aşk ile hazırlamış olduğunuz birbirinden lezzetli yemekleri ile yemek masasını donatırken, sofra görüntüsünün gücünü de es geçmemek gerekir. Şık ve ışıltılı bir masa örtüsünün üzerinde kendini gösteren porselen yemek takımları, davetleriler verdiğiniz önemin yanı sıra sizinle ilgili sağlığa verdiğiniz önemi ve tarzınız hakkında bilgiler vermektedir. Nasıl mı, dediğinizi duyar gibiyiz.

Şimdi sizlere bir yemek takımı düşünmenizi istekse, şuan için birçoğunuzun aklına hemen beyaz , yaldızlı, birbirlerine yakın modelleri aklınıza gelir. Bakış açınızı biraz değiştirmek adına sizlere küçük bir tüyo verelim. Şöyle bir yeni sezon yemek takımlarına baktığımızda köklü değişimlerin söz konusu olduğunu, bu değişimler içinde doğadan ilham aldıklarını görmekteyiz. Bu yeni yemek takımı modelleri sayesinde kendi ruh halimizi ve tarzımızı davetlilerimize zarif ve ince bir şekilde yansıtmamıza yardımcı oluyor. Üstelik bu ürünler tamamen doğal kaynaklı hammaddelerden oluştuğundan dolayı, en sağlıklı mutfak eşyası olan porselen koruyuculuğunda.

İşte doğadan ilham alıp, sofralarınıza ruhunuzu yansıtacak olan Kütahya Porselen Yemek Takımları. Bakalım, hangisi ya da hangileri sizin zevkinizi sofranıza ruhunuzu yansıtmaya yardımcı olacak.

Vahşi Doğa ve Özgür Ruhların Güç Arenası

yemek takımı modelleri kütahya porselen

İlhamını doğadan alan yemek davet masalarına bu yıl ana akımını yansıtan güç arenası. Yer aldığı yemek masalarına ihtişamlı duruşu ile eşlik edip, özgür ruhunuzu masanıza yansıtacak şahane bir yemek takımı.

Derin Sulardan İlham Alındı

kütahya porselen ocean yemek takımı

Derin sulardan ilham alıp, sofranıza ilham verecek Ocean yemek takımı. İlk görüşte sizi sizden alıp huzur veren masmavi bir okyanusa götüren özel dokulu yapısı sayesinde sıra dışı bir yemek deneyimi sunacak olan bu takım ile yemek vaktinin nasıl geçtiğini anlamayacaksınız.

Yenilikçi Tasarımı İle Galaxy Koleksiyonu

kütahya porselen galaxy yemek takımı

Her servisinizde farklı bir dizayn kurmanıza eşlik edecek doğal amorf yapısı ile sofralarınızda eşsiz bir sunum deneyimi yaşamaya hazır mısınız ? Modern ve yalın renklerden meydana gelen bu koleksiyonu zevkinize göre dilediğiniz gibi kombinleyip, kendinize özgü bir stil oluşturarak sofranıza farklı bir yorum katabilirsiniz. Galaxy parlak ve mat versiyonları ile her defasında başka görüntülere imza atmaya hazır mısınız ?

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?İlginizi Çekebilir bu yazı ile alakalıBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. kütahya porselen galaxy yemek takımı Sofranıza Ruhunu Yansıtacak Dokunuş için yorumda bulun

    Sofranıza Ruhunu Yansıtacak Dokunuş için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Sofranıza Ruhunu Yansıtacak Dokunuş için ilk yorumu yapabilirsin.