Saray Halı Koleksiyonu 2020

Yaşam alanlarınızın sarayına çok yakışacak halılar, Saray Halı da sizleri bekliyor. Halı da önce kaliteye ve kullanışa önem veriyor, daha sonra modeliyle , deseniyle ve rengi ile evinizi bir saray görünüme kavuşturacak halı modelleri arayışı içerisindeyseniz, rotanızı size en yakın Saray Halı mağazasına çevirmenizi öneririz. Neden mi ? Çünkü siz Saray’lara layıksınız.

Bazı yerlerde soğukların iyiden iyiye hissedildiği bugünlerde bir taraftan yaşadığımız alanların zemin dekorasyonuna estetik katmak adına , bir taraftan da mekanlara sıcaklık katmak adına halılar zeminle buluşmaya başladı. Kimi bu kış için mevcut halıları ile kış dekorasyonu yaparken, kimileri ise yeni model halı arayışı içindeler. Bizde halı arayışı içerisinde olan siz sevgili takipçilerimiz için yeni sezon Saray Halı modellerini inceleyip, paylaşmak istedik.

Yenilik Saray ‘da Gizli

saray halı şiraz serisi

Şimdi halılarınızı yenilemenin tam zamanı. Çizgi çizgi desenleri ile kendisine hayran bırakan Saray Şiraz halı serisi evinizin zemine renk katmaya geliyor.

Sonbaharın Huzur Verici Yanı

saray halı hera serisi

Sonbaharın hüzünlü yanını sonbaharın huzur verici renkleri ile birleştirip desenlerine yansıtan Saray Hera halı koleksiyonunda yer alan her modelin ilmiğinde huzur var.

Sıra Dışı Detaylar

saray halı lobelya serisi

Odanıza farklı bir kimlik kazandırmak istiyorsanız, karakteristik ve sıra dışı detayları ile , dinamik tasarım anlayışını bünyesinde barındıran Saray Lobelya serisinin içerisinde yer alan modelleri inceleyebilirsiniz.

Salonların Yeni Gözdesi

saray halı uşak koleksiyonu

Salonunuz için yeni bir halı mı arıyorsunuz ? Hem klasik tarzda zengin bir duruşa sahip, hem modern çizgisi ile salonunuzun enerjisini artıracak bir halı mı istiyorsunuz ? Bu özelliklerde bir salon halısı arayışı içerisindeyseniz , mekanınızda büyülü bir atmosfer oluşturacak olan Saray Uşak Koleksiyonu tam sizlik , diyebiliriz.

Romantik Dokunuşlar

saray neon koleksiyonu

Yatak odanızın atmosferinde romantik bir ambiyans oluşturmak isteyenlerin beğenisine soft pembe renklerin hakim olduğu romantik tarzın ahenk ile yansıtıldığı eşsiz detayları ile geçmişin ihtişamını ayaklarınızın altına serecek olan Saray Neon Koleksiyonuna bir göz atın, deriz.

İddialı Dokunuşlar

saray imge koleksiyonu

Ev tekstil seçimlerinde zevkini bir kez daha gözler önüne sermek isteyenler için Saray İmge halı serisi. Mekanlarınıza iddialı bir dokunuş yapmak için, bir taraftan evinizin ambiyansını değiştirmek , bir taraftan da zevkinizi bir kez daha konuşturmak için bu seri tam sizin zevkiniz diyebiliriz.

Bir Yorum

Bir yanıt yazın