Özel Tasarım Duvar Saatleri

İlk çağlardan günümüze üzerinde en çok düşünülen kavramlardan biri zamandır. Şöyle dönüp tarihe bir baktığımızda ilk mekanik icatlar arasında saatin olduğunu görmekteyiz. Geçmişten günümüze büyük bir değişime uğrayan saatler, zamanı göstermenin yanı sıra dekoratif bir unsur olarak da evlerimizin vazgeçilmez aksesuarları arasında yer almakta.

Sevgili arkadaşlar sizlerinde bildiği gibi duvar dekorasyonunda belli başlı aksesuar dışında pek bir aksesuar kullanmayı tercih etmiyoruz. Bu aksesuarların arasında duvar saatleri de büyük bir yer kaplamakta. Şimdi sizlere ister kendi evinizde, iş yerinizde ya da sevdiğiniz birisine hediye olarak götürebileceğiniz bazı firmaların özel tasarımı olan duvar saati modellerini paylaşmak istiyoruz.

Farklı Tasarımlardan Hoşlananlar İçin

dekoratif duvar saati modelleri

Dilerseniz ahşap, dilerseniz taş ürünlerine istediğiniz her türlü motifi, deseni ve yazıyı yaptırabilirsiniz. Özel tasarım yaptırabileceğiniz gibi dilerseniz mevcut olan koleksiyonlar arasından seçim yapıp diler yazı yazdırabilir, dilerseniz de firmanızın logosunu ekletebilirsiniz. Tamamen zevkinize hitap eden ve tarzınızı yansıtacak olan özel bir duvar saati yaptırabilirsiniz.

Salon Duvar Dekorasyonunuz İçin

salon için şık duvar saatleri

Yukarıda görmüş olduğunuz saati , dilediğiniz boyutlarda yaptırmanız mümkün. Diyelim ki geniş bir salonunuz , küçük bir oturma odanız mevcut. Salon duvar dekorasyonu için istediğiniz boyutlarda büyük bir saat yaptırtabileceğiniz gibi, oturma odanız için küçük boyutlu bir model yaptırmanız da mümkün. Dilerseniz mağazanız, iş yerinizin bekleme salonu içinde devasa boyutta bir duvar saati yaptırabilirsiniz.

El İşçiliğine Modern Teknolojik Bir Yorum

farklı tasarım duvar saatleri

Bu görselde de el işçiliğin modern teknoloji ile birleştiğini görmekteyiz. Bu ve diğer görseller Taş Center Firmasına aittir. Firma , yılların tecrübesini günümüzün modern teknoloji ile harmanlayarak daha estetikli ürünler üretmektedir. Her türlü doğal taş işlemesini CNC gibi modern teknoloji ürünlerinden yararlanarak faaliyet alanını gün geçtikçe genişletiyor. Değişik ahşap ürünleri de CNC tezgahlarında işleyebiliyorlar. Sonuç ; göz estetiğine hitap eden, duvarlara yeni bir kimlik kazandıran özel dizayna sahip dekoratif duvar saatler ile farklı, zarif ve şık dekorasyonlar ortaya çıkıyor.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?