in

Özbekistan Nakliye Firmaları

Alanında uzman ekibi, profesyonel şoförleri ve donanımlı araçlarıyla adından sıkça söz ettiren Şah Lojistik Özbekistan nakliye firmaları arasında yer almaktadır. Türkiye’den Özbekistan’a frigo nakliye ve parsiyel nakliye gibi taşıma seçenekleri sunarak nakliye kalitesini arttırmaktadır. Yine Özbekistan lojistik firmaları araştırmasında da Şah lojistik karşımıza çıkacaktır.

Müşteri temsilcileri sayesinde yükünüzü anlık şekilde takip etme ve durumu hakkında bilgilenme avantajı sunmaktadır. Gelişen teknolojiyi yakından takip ederek en iyi çözümleri sunan Şah Lojistik son teknoloji araçlarıyla da güvenilir taşıma hizmeti vermektedir. Yükünüzü istediğiniz konumdan teslim alarak Özbekistan’a güvenilir ve hızlı şekilde taşıyan firma Özbekistan’ın şu şehirlerine nakliye hizmeti vermektedir:

 • Semerkand
 • Taşkent
 • Buhara
 • Andican
 • Fergana
 • Cizzak
 • Namangan
 • Navoiy
 • Kaşkaderya
 • Sirderya
 • Surhanderya
 • Harezm
 • Karakalpakistan

Özbekistan Nakliye Fiyatları

Şah lojistik Özbekistan nakliye fiyatları belirlenmesinde şu etkenleri dikkate almaktadır:

 • Yükünüzün adresinizden alındığı konum ile teslim edilmesini istediğiniz konuma olan uzaklığı,
 • Tercih ettiğiniz nakliye hizmeti
 • Tercih ettiğiniz araç çeşidi
 • Yükünüzün özellikleri
 • Tercih edilen yol güzergâhı

Firma müşterilerinin nakliyesini yapılmasını istediği yükü detaylı şekilde inceler, ağırlığını ve uzunluğunu ölçer. Tercih ettiğiniz yol güzergâhına göre yükünüzün teslim edilecek yere olan mesafesini hesaplar. Tercih ettiğiniz nakliye hizmeti ve araç çeşidine göre de fiyat belirlenir. Müşteriyle konuşularak onu memnun edecek bir fiyat belirlenir.

Firmanın kaliteli hizmetleri ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan çalışma şeklinin yanında uygun fiyatlarla çalışması da müşterilerini mutlu etmektedir. Piyasanın altında tuttuğu fiyatları sayesinde aldığınız hizmete uygun şekilde ödeme yapmanız sağlanır.

Özbekistan Yol Güzergâhı

Ülkemizin ithalat ve ihracat nakliyelerini yaptığı diğer ülkeler ile bağlantı yolları belli olması sebebiyle pek çok ülke için kullanılan güzergâh tercihleri standart seviyededir. Fakat Avrupa ve Asya ülkelerinden bazıları için alternatif güzergâhlar tercih edilmektedir. Şah lojistik ülkemizden yapılan nakliye işlemlerinde Özbekistan yol güzergâhı İran ve Türkmenistan üzerinden ilerlerken bazı durumlarda farklı yolları da tercih etmektedir.

Özel durumları bulunan nakliye işlemleri için Gürcistan, Azerbaycan, Türkmenistan yolları veya Gürcistan’dan çıkış yapılarak Rusya ve Kazakistan üzerinden de gidilmektedir. Gürcistan üzerinden Azerbaycan’a giderek nakliye yapıldığında Azerbaycan’dan Türkmenistan’a Bakü limanı kullanılarak denizyolu ile taşıma yapılmaktadır. Haftanın belirli günlerinde roro gemileri ile yapılan bu taşıma ortalama 24 saat içerisinde Türkmenistan’ın Türkmenbaşı limanına vardıktan sonra karayolu tercih edilerek Özbekistan’a gidilmektedir.

Özbekistan Transit Taşıma

Nakliye hizmetinde yüklerin güvenilir şekilde taşınması ve kaliteli hizmetler sunmasının yanında profesyonel şekilde transit taşıma gerçekleştirmesi de oldukça önemlidir. Yüklerin başka bir ülkenin toprağından gümrüğe takılmadan geçmesi yasalara uygun şekilde taşıma yapıldığı anlamına gelmektedir.

Şah Lojistik gerekli olan evrak, belge ve izinleri çok önceden hallederek sorunsuz şekilde taşıma yapmaktadır. Ayrıca gümrükte saatlerce vakit kaybetmeden hızlı şekilde geçişi de sağlamaktadır. Her nakliye şirketinde bulunması gereken K1 Belgesi, K2 Belgesi, K3 Belgesi, SRC Belgesi, Taşıt Kartı, Vergi Levhası, Faaliyet Belgesi, Oda Kayıt Belgesi, Adli Sicil Kaydı, SGK Giriş Bildirgesi gibi belgeleri her zaman yanında bulundurmaktadır.

Özbekistan transit taşıma hizmetini yapmadan önce araçlarının düzenli şekilde bakımlarını yaptırarak ve tüm güvenlik önlemlerini alarak sorunsuz şekilde taşıma yapmaktadır. Her zaman hizmetlerinin arkasında duran Şah Lojistik bir sorun yaşanması durumunda daima yanınızda olarak sorunu en kısa sürede profesyonelce çözmektedir. Yükünüze zarar gelirse maddi ve manevi zararınızı da karşılamaktadır.

Özbekistan Parsiyel Taşıma

Müşterilerin talep, istek ve beklentilerinin değişmesi lojistik sektörünün daha da geliştirilmesini sağlamıştır. Müşterilerin sorunlarının çözülmesi istek ve taleplerinin yerine getirilmesi için geliştirilen hizmetler arasından birisi de parsiyel taşıma hizmetidir. Parça anlamına gelen parsiyel, lojistik sektöründe sıklıkla kullanılan bir kavramdır.

Parsiyel taşıma birkaç farklı alıcının aynı yol üzerinde bulunan yüklerinin tek araca yüklenerek taşınması işlemidir. Parça eşya taşımacılığı da denen bu hizmet tam bir profesyonellik işidir. İhtiyaca yönelik çözümleriyle müşterilerini memnun eden Şah Lojistik Özbekistan parsiyel taşıma hizmetini en iyi şekilde vermektedir.

Deneyimli ve alanında uzman kadrosuyla gümrükleme işlemleri, resmi evrakların çıkartılması, yüklerin teslim alınması ve teslim edilmesi aşamalarını titizlikle hallederek memnun kalmanızı sağlayan Şah Lojistikle yükleriniz en kısa sürede ve en güvenilir şekilde taşınmaktadır. Düşüncelerinize önem veren firma sizin önerileriniz doğrultusunda kendini geliştirmeye devam etmektedir.

Sizler de Şah Lojistik hizmetleri, araçları, fiyatları hakkında bilgi almak ve avantajlı tekliflerinden en iyi şekilde yararlanmak isterseniz numaralarından her zaman arayabilir veya iş yerlerini ziyaret edebilirsiniz. Sizleri güzel şekilde ağırlayarak memnun şekilde ayrılmanızı sağlamaktadırlar. Kaliteli hizmetleri ve uygun fiyatları ile yüklerinizi güvenilir şekilde teslim etmektedirler. Belirlenen tarihte teslim ederek vakit kaybetmenizi önlemektedirler.

Written by admin

Bir cevap yazın

GIPHY App Key not set. Please check settings

Tablo Modelleri

Tablo Modelleri Seçenekleri Nelerdir?

+20 Bohem Tarzı Dekorasyon Önerileri-Tavsiyeleri