in , ,

Ofis Masanız İçin Diy Fikirleri

kendin yap ofis masası dekorasyonu

Ofisteki masanızı yada evdeki çalışma masanızı daha eğlenceli hale getirecek kendin yap dekorasyon fikrileri ile sizlerleyiz.

Kendin yap projeleri ile küçük dokunuşlar yaparak evinizi yeni bir imaja kavuşturdunuz ve bundan da çok memnunsunuz. Şimdide aklınızda hem ofisteki çalışma masanızı, hem de çalışma masanızı sade bir görünümden kurtarıp, daha eğlenceli ve daha kullanışlı hale getirmek için değişik yollar arıyorsanız, birazdan sizler ile paylaşacağımız fikirlerin hoşunuza gideceğini düşünüyoruz. Hazırsanız, işe koyulmak için kolları sıvıyoruz. İşte ilk fikrimiz.

kağıttan kalemlik yapımı

Çalışma masanız için yeni bir kalemliğe mi ihtiyacınız var ? Eğer öyle ise hiç vakit kaybetmeden hemen işe koyulalım. Yapmamız gereken ilk iş renkli yada desenli bir kağıt almak olacak. Sonra bu kağıdı şirin bir kalemliğe dönüştürmek için origami becerimizi ortaya döküyoruz.

kavanozdan peçetelik yapımı

Peçeteliğin her zaman için elimizin altında olması iyi olur. O zaman hem masayı tatlı bir görünüme kavuşturacak hem de elimizin altında peçeteliğin bulunması için evdeki boş kavanozları hemen değerlendirmeye alıyoruz. Sevdiğimiz renk ve desendeki kağıdı kavanozun kapak ölçüne göre kesiyoruz. Sonra üzerinden peçeteyi rahatlıkla alabileceğimiz ölçüde çarpmaz şekilde kesiyoruz. Bir güzel hazırlamış olduğumuz kağıdı kavanozun üzerine yapıştırıyoruz.

çalışma masası için küçük akrilik kutular

Ataş, raptiye gibi küçük kırtasiye ürünlerinin toplu halde bir arada olup, elinizin altında olmasını istiyorsanız, yapmanız gereken çok basit bir işlem var. Hem görünüm açısından kalabalık olmasın, hem de aradığınız ürünü rahatlıkla bulabilmeniz için küçük akrilik kutulardan yararlanabilirsiniz.

Çalışma alanınızın mis gibi doğal çiçek kokularının sarması için masanız için yeni bir saksı mı arıyorsunuz ? Hemen yeni bir saksı alma yerine evdeki bazı kaseleri değerlendirebilirsiniz. Yapmanız gereken farklı ebatlara sahip saksıları güçlü bir yapıştırıcı ile yapıştırıp, sevdiğiniz bir renkte boyayabilirsiniz.

Minimalist tarzdan hoşlananlar için güzel bir aksesuar önerisi gelsin. Küçük, şekilli buz kalıpların içerisinde kil ve su karışımını döküp, iğneleri takıp buzluğa atıyoruz. Buz kalıbının içindekiler donduktan sonra yeni raptiyelerinize kavuşmuş olacaksınız.

Son olarak da güzel bir tablo oluşturmaya ne dersiniz ? Size ilham veren, güne pozitif başlamanıza yardımcı olacak sözleri çalışma sırasında da gözünüzün önünde olmasını istiyorsanız, sözleri bir kağıda yazıp, güzel bir kanvas tablo haline getirebilirsiniz.

Written by admin

Bir cevap yazın

GIPHY App Key not set. Please check settings

divanev mobilya ürünleri

Yeni Bir Yaşam Konsepti Divanev

salon yemek odası dekorasyonu

Yemek Odası Dekorasyonu İçin Öneriler