in ,

Mutfak Dolaplarında Yeni Trend Pastel

yeni mutfak dolabı renkleri

Evde en çok zaman geçirdiğimiz alan hangisidir, diye sorduğumuzda genelde alacağımız cevap mutfak olacaktır. Bu durumu göz önünde bulundurduğumuzda mutfak dekorasyonun sürekli bir yenilik ve değişim içinde olması gerekir. Kendini sürekli bir yenileme ihtiyacı duyan mutfak alanında öyle bir trend var ki, bu sezona damgasını vurdu ! Mutfak dolabı renginde en çok tercih edilen beyaz renk yerini, pastel tonlarına bırakarak, mutfağı daha elit bir görünüme kavuşmasını sağlıyor.

Yeni Sezon Mutfak Dolabı Renkleri

En Sıcak Renk Mavi

mutfak dolabı renkleri 2020

Mutfak dekorasyon çizgisine elegan bir görünüm katmak için göz estetiğinizin doğrultusunda tercihinizi mavinin açık tonlarından yana yapabileceğiniz gibi pastel tonları arasından da tercih yapabilirsiniz. Mutfak dolabınızın görsel olarak albenisini artırmak için gümüş veya pirinç renkte metal kulplar tercih edebilirsiniz. Şuan için dolaplarınızı yenilemek için büyük bir bütçe ayıramam, diyorsanız, size şöyle bir önerimiz olacak. İstediğiniz renkte boyayı alıp, mutfak dolaplarınızı boyayabilirsiniz. Kulpları da yenilediniz mi, yepyeni bir dolaba kavuşmuş olursunuz.

Yeni Nesil Mutfak Dolapları

Evin kalbi olan mutfağınızda daha sıcak bir atmosfer oluşturmak isterseniz mavinin pastel tonları dışında yeşil rengini düşünebilirsiniz. Şöyle gözünüzde bir mutfak canlandırın. Zeminde sıcak tonların hakim olduğu bir kilim, mutfağın geneline hakim olan ahşabın sıcaklığıyla bütünlük sağlıyor. Bu kombine eşlik eden yeni nesil mutfak dolabı da mekana zarif bir şıklık katarak görsel estetiğini artırıyor. Bu arada yeni nesil mutfak dolap kapakları için dilerseniz Alman firmalarından biri olan Nolte ‘ye bakabilirsiniz.

Vazgeçilmez Natürel Tonlar

2021 mutfak dolap renkleri ve modelleri

Ben yine de tercihimi beyaz ve tonlarından yana yapmayı düşünüyorum, diyenlerdenseniz, sizlere de şöyle bir öneride bulunabiliriz. Mutfak alanınızda doğal ve sıcak bir ambiyans oluşturmak için dolap kapaklarınızı bej , gri ve beyaz renkler arasında kombin yapabilirsiniz. Uzun bir süre natürel tonların modası sürecek gibi görülmekte. Her tarza hitap eden siyah beyaz seramikler yada renkli kombinasyonlara sahip mutfak dolap kapakları da tercih edebilirsiniz.

Written by admin

Bir cevap yazın

GIPHY App Key not set. Please check settings

şömine üstü tv yatak odası dekorasyonu

Yatak Odası Tv Dekorasyon Örnekleri

ev için pratik depolama çözümleri

Ev İçin Pratik Düzenleme Önerileri